logo

Pro Evolution Soccer 2012 exkluzivně pro Sony Ericsson Xperia PLAY

Společnost Sony Ericsson oznamuje, že nejnovější titul slavné fotbalové série od společnost KONAMI - Pro Evolution Soccer 2012 (PES 2012) bude exkluzivně dostupný na chytrém telefonu Xperia PLAY. Hra se může pochlubit oficiální licenci UEFA Champions League, UEFA Europa League a UEFA Super Cup.

Oproti svému předchůdci má PES 2012 celou řadu vylepšení - pokročilou umělou inteligenci postav, vyšší rychlost, lepší animaci i herní fyziku. Optimalizované ovládání PlayStation zaručuje plnohodnotný herní zážitek. Zmíněné prvky byly velmi kladně hodnoceny jak fanoušky, tak i recenzenty.

PES 2011 sklidil na Xperia PLAY velký úspěch a ukázal, že pro plnohodnotné využití herních schopností a techniky je třeba specializované ovládání, které zaručí patřičnou odezvu", uvedl Tim Harrison, ředitel marketingových strategií a obsahu telefonů Sony Ericsson. PES 2012 znamená pokrok v této legendární fotbalové frančíze a koresponduje s naším závazkem vytvořit jedinečný herní ekosystém pro telefony Xperia PLAY.

"Celá řada nových prvků, kvalitnější grafika i lepší hratelnost činí z PES 2012 událost netrpělivě očekávanou stávajícími i novými fanoušky", uvedl Philippe Rapin, ředitel pro mobilní zařízení. "Těšíme se na spolupráci se Sony Ericsson a vítáme možnost představit tuto slavnou sérii na telefonech Xperia PLAY."

Xperia PLAY dokazuje, že je ideální platformou pro vývojáře herních titulů. Podle dostupných výsledků 80 % majitelů telefonu hraje hry minimálně jednou denně (což je osmkrát více než u ostatních předních chytrých telefonů). 75 % představuje prémiový placený obsah, přičemž maximální průměr u ostatních mobilních telefonů činí pouhých 25 %.

PES 2012 bude po určitou dobu dostupný exkluzivně pouze na Xperia PLAY, než ho uvedou i ostatní výrobci s platformou Android.

Další články k tématům - Android - KONAMI - platforma - PlayStation - Soccer - telefon - UEFA - Xperia - Tim Harrison - Philippe Rapin

Článek ze dne 9. listopadu 2011 - středa

Další články od Sony Ericsson