logo

Sony Ericsson WTA tour na síti foursquare

WTA ve spolupráci se Sony Ericsson přináší jako první možnost sledovat globální sportovní turnaj prostřednictvím sociální sítě foursquare. Veškeré informace lze nyní sledovat pomocí telefonů Sony Ericsson řady Xperia.

Společnost Sony Ericsson se stala první značkou, která připravila pro všechny příznivce tenisu možnost získávat užitečné informace prostřednictvím sociální sítě foursquare, která je založena na bázi aktuální lokalizace místa. Příznivci tenisu tak mají exkluzivní přístup k zajímavým tipům a doporučením k návštěvě ve městech, kde turnaj WTA právě probíhá.

Počínaje zahájením posledního turnaje sezony WTA v Doha, budou mít jeho návštěvníci díky foursquare možnost získat tipy na nejlepší místa pro shlédnutí zápasu, k zachycení aktuálního dění ze zákulisí na tréninkových kurtech či doporučení, kde zažít to nejlepší z nočního života sledováním profilu "Sony Ericsson Tennis" na foursquare. Svými doporučeními se zapojí i hvězdní hráči turnaje. V sezoně 2011 bude pro fanoušky připravena navíc možnost získat do sbírky exkluzivní odznaky Sony Ericsson Tennis.

"Velmi nás těší, že prostřednictvím sítě foursquare můžeme fanouškům nabídnout nový způsob, jak prožít tenisové turnaje trochu jinak. Díky propojení telefonů řady Xperia se sítí foursquare budou mít fanoušci možnost získat aktuální informace o zajímavých událostech turnaje i doprovodných akcích mimo něj, kdykoliv k dispozici," řekl Stephan Croix, viceprezident a ředitel globálního marketingu v oblasti partnerství společnosti Sony Ericsson.

"Sociální média hrají v dnešní době již klíčovou roli v oslovení fanoušků a mohou být také prostředkem, jak mít z tenisového turnaje ještě mnohem více zážitků. Hráči WTA mají již miliony fanoušků na nejrůznějších sociálních sítích. Věřím, že všichni uvítají tuto iniciativu, která poskytne i důvěrné informace ze života oblíbených hráčů i mimo tenisové kurty," doplnil Andrew Walker, senior viceprezident globálního marketingu a komunikace WTA.

Další články k tématům - foursquare - lokalizace - marketing - WTA - Xperia - Stephan Croix - Andrew Walker

Článek ze dne 29. října 2010 - pátek

Další články od Sony Ericsson