logo

Sony Ericsson LiveView: mini displej s funkcemi dálkového ovládání

Sony Ericsson představuje nový přístroj z portfolia příslušenství Extras - displej Sony Ericsson LiveView, který zobrazuje události mobilního telefonu. LiveView je jednou z dalších inovací v rozvoji využití mobilních telefonů s platformou Android.

Sony Ericsson LiveView se připojuje ke kompatibilnímu mobilnímu telefonu bezdrátově prostřednictvím Bluetooth a umožňuje uživatelům ovládat telefon přímo, aniž by museli svůj přístroj vytahovat z kapsy nebo ze své tašky. Na displeji se zobrazí textové zprávy, příchozí hovory i aktuální novinky na sítích Facebook a Twitter.

Sony Ericsson LiveView umožňuje svým uživatelům ovládat všechny hudební funkce Sony Ericsson přímo z mini displeje včetně výběru skladeb a regulace hlasitosti. Zároveň lze toto příslušenství využít pro upomínku naplánovaných událostí v kalendáři nebo dalších aplikací telefonu.

Sony Ericsson LiveView lze pohodlně využívat na cestách, na pracovní schůzce i u posezení s přáteli. Stačí jej připevnit na řemínek od hodinek, klíčenku, nebo na osobní počítač. Tento displej je užitečným doplňkem, který se stane součástí každodenního života a umožní uživateli být neustále v kontaktu s ostatními.

Mikael Henriksson, ředitel tvorby a plánování příslušenství Sony Ericsson Extras, uvedl : "Jedním z hlavních cílů Sony Ericsson je stát se značkou pro komunikaci a zábavu, a proto musíme být tou nejotevřenější značkou mobilních telefonů na trhu. Chceme našim zákazníkům nabídnout co nejširší výběr aplikací, ze kterých si mohou vybrat ty nejlepší. Proto budeme i nadále rozvíjet řadu příslušenství, které zaručí, že budeme jedním z nejsilnějších hráčů na trhu, který nabízí inovativní a užitečné příslušenství pro všechny dostupné platformy včetně Androidu. Sony Ericsson LiveView je prvním příslušenstvím Sony Ericsson, které je kompatibilní s platformou Android a umožňuje tak vývojářům využít svou kreativitu a pracovat na dalším rozvoji pokrokových aplikací."

Okno do světa mobilních telefonů se Sony Ericsson LiveView :

Pro vyhledávání dostupných aplikací pro Sony Ericsson LiveView připravila společnost Sony Ericsson aplikaci Sony Ericsson LiveWare Manager. Ta zobrazí všechny dostupné aplikace z Android Market pro Sony Ericsson LiveView a představí je uživateli. Aplikace Sony Ericsson LiveWare Manager bude dostupná na Android Market nebo bude přednastavená jako součást vybavení telefonu.

Sony Ericsson LiveView bude dostupný od čtvrtého čtvrtletí 2010.

Příslušenství Sony Ericsson LiveView bude také dostupné v rámci některých balíčků Sony Ericsson Experience Packs. Tyto balíčky budou složené z několika komponentů, které svou funkčností navzájem souvisí a vytváří tak praktickou sadu příslušenství v určité oblasti využití. Balíčky obsahují aplikace pro mobilní telefony, příslušenství, služby a mnohé další. Pro vyznavače sportu a fitness bude určen balíček Sony Ericsson Fitness Pack. Ten bude obsahovat sportovní aplikaci pro Sony Ericsson LiveView - SportyPal Pro - a přenosný obal pro mobilní telefon, ideální pro cvičení.

První balíček Sony Ericsson Experience Pack bude dostupný na vybraných trzích od čtvrtého čtvrtletí 2010.

Článek ze dne 29. září 2010 - středa

Další články od Sony Ericsson