logo

První čistě dotykový Walkman mobil Sony Ericsson Yendo

Sony Ericsson představuje nový mobil Yendo Walkman. Je to první čistě dotykový Walkman mobil kombinující hudbu, přístup na sociální sítě a komunikaci v atraktivním designu.

Sony Ericsson Yendo s Walkman nabízí uživatelům oceněné* výhody Walkman mobilů, atraktivní design a díky výběru z několika barevných kombinací i možnost přizpůsobení vlastnímu stylu. Ovládání pomocí ikon ve čtyřech rozích krystalicky čistého 2,6” displeje zajišťuje rychlý přístup k oblíbeným položkám. Těmi mohou být například textové zprávy, Walkman, e-mail či Facebook.

Telefon využívá praktické ovládání ve čtyřech rozích displeje stejně jako modely Xperia X10 mini a Xperia X10 mini pro, které zaručuje snadný přístup k nejpoužívanějším funkcím.

První plně dotykový Walkman mobil Sony Ericsson Yendo :

"S celosvětovým prodejem více než 140 milionů Walkman mobilů a rostoucí popularitou dotykového ovládání, jsme se rozhodli vyhovět přáním spotřebitelů a vytvořit první čistě dotykový Walkman mobil - Sony Ericsson Yendo s Walkman. V tomto modelu jsme skloubili pohodlné ovládání ve čtyřech rozích displeje známé z modelů Xperia X10 mini s oceněným zážitkem z Walkman mobilů - uživatelé tak získají opravdovou zábavu v komunikaci," řekl Jenny Maltesson, globální produktový manažer společnosti Sony Ericsson.

Sony Ericsson Yendo s Walkman podporuje GSM/GPRS/EDGE Rx 850/1900 a GSM/GPRS/EDGE Rx 900/1800.

Sony Ericsson Yendo s Walkman bude dostupný na vybraných trzích od třetího čtvrtletí tohoto roku v černé, modré, zelené, oranžové, růžové, purpurové, červené, stříbrné, bílé a žluté barvě.

Další články k tématům - dotykový - EDGE - GPRS - GSM - mobil - telefon - Walkman - Xperia - Yendo - Jenny Maltesson

Článek ze dne 17. června 2010 - čtvrtek

Další články od Sony Ericsson