logo

Sony Ericsson Satio

Sony Ericsson uvádí na trh první model z nové řady již představeného konceptu "Neomezená zábava". Je jím multimediální mobilní telefon Satio. Atraktivnímu designu telefonu dominuje 3,5" dotykový displej s širokoúhlým formátem obrazu 16:9.

Vysokou kvalitu obrazu lze využít k prohlížení videí či fotografií zachycených výkonným 12,1megapixelovým fotoaparátem s xenonovým bleskem. Tento přístroj z kategorie kombinující nejlepší funkce jednotlivých produktových řad společnosti Sony Ericsson splní očekávání i náročnějších uživatelů.

Nový multimediální model Satio je vybaven řadou propracovaných funkcí. Širokoúhlý 3,5palcový displej s dotykovým menu, v němž lze přímo volit mezi pěti ovládacími panely, umožňuje uživateli rychlý přístup k hudebnímu přehrávači, fotografiím, videím či internetu.

Součástí telefonu je integrovaný 12,1megapixelový fotoaparát s výkonným xenonovým bleskem. Kvalitní zachycení fotografií zajišťují dále funkce Photo fix, která upraví snímky pořízené za zhoršených světelných podmínek, stabilizátor obrazu, automatické rozpoznávání obličeje i detekce úsměvů a dotykové zaostřování. Místo pořízení vzniku fotografie lze určit pomocí zabudované aGPS, která zaznamenává souřadnice jednotlivých snímků. Ty je možné díky vysokému rozlišení fotoaparátu tisknout i v nejvyšší kvalitě až do formátu A3.

Hudbu ve vysoké kvalitě lze kromě formátu MP3 poslouchat i prostřednictvím rádia FM s RDS. Funkce rozpoznávání hudby TrackID™ umožňuje také kdykoliv zjistit jméno interpreta i název právě přehrávané skladby.

Díky integrovanému připojení Wi-Fi™ může uživatel stahovat novou hudbu, hry i filmy například ze serveru PlayNow™ arena. Ten nabízí řadu vyzvánění, her, schémat či tapet určených výhradně telefonům Sony Ericsson a umožňuje tak zcela přizpůsobit zábavu v telefonu podle vlastních představ. Kdykoli může uživatel také prohlížet videa na serveru YouTube™ a pomocí aplikace Facebook™ editovat svůj profil.

Součástí příslušenství k telefonu Satio jsou barevně sladěná stereo sluchátka s handsfree a stojánek pro pohodlné přehrávání videa IM920. Vhodným doplňkovým příslušenstvím jsou rovněž bezdrátová stereo sluchátka.

Sony Ericsson Satio bude v České republice k dispozici v listopadu tohoto roku ve stříbrném barevném provedení.

Další články k tématům - dotykový - Ericsson - fotoaparát - multimediální - Satio - Sony

Článek ze dne 29. května 2009 - pátek

Další články od Sony Ericsson