logo

Sony Ericsson T715

Sony Ericsson představuje nový kompaktní slider o velikosti kreditní karty s označením T715. Telefon s 2,2" velkým displejem nabízí propracované funkce i grafiku, která průběžně zobrazuje upozornění na důležité schůzky, události či narozeniny.

K pohodlnému posílání SMS či e-mailů je určena velká klávesnice. Telefon také nabízí 3,2megapixelový fotoaparát s funkcí Photo fix a možností přisvětlení za špatných světelných podmínek. Rychlý přístup k internetu pak zajišťuje možnost využití sítí třetí generace.

T715 je další novinkou společnosti Sony Ericsson určenou mimo jiné i pro ty, kdo chtějí mít neustálý přehled o svém plánovaném programu. Prostřednictvím speciálních animací a zajímavé grafiky se uživatel vždy přímo na displeji dozví, kdy ho čeká dohodnutá schůzka, rodinná oslava nebo kdy má kamarádka narozeniny. Psaní zpráv a e-mailů usnadňuje velká klávesnice a pro dobrou orientaci v komunikaci prostřednictvím SMS se zobrazuje i historie zpráv.

Model T715 nabízí 3,2megapixelový fotoaparát s přisvětlením a integrovanou funkcí Photo fix, díky níž lze jednoduše upravit jas a kontrast zachycených snímků. Fotografie navíc mohou být označeny souřadnicemi místa pořízení. Telefon je rovněž vybaven funkcí PictBridge, která umožňuje přímý tisk snímků bez použití počítače.

Připojení k internetu je s telefonem T715 opravdu snadné. Podpora sítí třetí generace zaručuje rychlý přístup ke všem internetovým stránkám, například serveru YouTube™, jehož podporu T715 nabízí. Současně umožňuje také důkladné vyhledávání tras pomocí Google Maps™ a pro zjišťování aktuální lokální předpovědi počasí na tři dny dopředu nabízí telefon aplikaci AccuWeather.com®.

Samozřejmě nechybí ani hudební funkce. T715 je vybaven rádiem FM a oblíbenou funkcí pro rozpoznávání hudby TrackID™, díky níž si může uživatel kdykoliv zjistit jméno interpreta i název právě přehrávané skladby. Kvalitu poslechu navíc zlepšují posílené basy.

Vhodným doplňkovým příslušenstvím je nová bezdrátová náhlavní souprava VH310. Bez nabití vydrží až 20 dní v pohotovosti nebo až 11 hodin hovoru a jeho hmotnost nepřesahuje 10 gramů. Pro zajištění pohodlného nošení pro každého jsou navíc v balení k dispozici tři velikosti ušního nástavce a dva vyměnitelné úchyty.

Sony Ericsson T715 bude v České republice k dispozici v říjnu tohoto roku ve stříbrném barevném provedení.

Další články k tématům - fotoaparát - T715 - telefon

Článek ze dne 30. června 2009 - úterý

Další články od Sony Ericsson