logo

Elm a Hazel, nové telefony Sony Ericsson z ekologické řady GreenHeart

Sony Ericsson představuje modely Elm a Hazel - dva nové telefony z řady GreenHeart a první příslušenství s označením GreenHeart - Bluetooth Handsfree s potlačením hluku VH700.

Sony Ericsson včera představuje nejnovější přírůstky do ekologicky šetrného portfolia GreenHeart - telefony Elm a Hazel a Bluetooth Handsfree s potlačením hluku VH700. Díky novým přístrojům získají zákazníci širší výběr produktů, které jsou šetrné k životnímu prostředí a přitom nabízejí kvalitní design a výbornou funkčnost.

"Telefony Elm a Hazel představují pro zákazníky ekologicky šetrnou volbu, aniž by se přitom museli omezovat na funkcích nebo zábavě. Tyto telefony také poskytují lepší zvukový zážitek díky funkcím čistého zvuku, potlačení okolního hluku a inteligentní úpravy hlasitosti. Oba telefony navíc nabízí snadné použití sociálních sítí díky aplikaci Widget Manager, která umožňuje uživateli připojit se do své sociální sítě přímo z pohotovostní obrazovky a zároveň mezi různými sociálními sítěmi rychle přepínat," řekl Fortuné Alexander, globální marketingový ředitel společnosti Sony Ericsson.

Společnost Sony Ericsson také oznámila svůj cíl nabízet do roku 2011 všechna svá příslušenství stoprocentně kompatibilní se strategií GreenHeart.

"V návaznosti na odkaz našich mateřských společností nepřetržitě pracujeme na udržení naší vedoucí pozice v této oblasti. Do roku 2015 chceme snížit emise CO2 v rámci celého vnitřního provozu o 20 % a emise CO2 z celého životního cyklu produktů o 15 %," řekl Mats Pellbäck Scharp, ředitel pro životní prostředí společnosti Sony Ericsson. "Telefony Elm, Hazel a handsfree VH700 jsou důkazem našeho trvalého závazku k životnímu prostředí a jsou součástí naší strategie GreenHeart, kterou jsme představili v červnu tohoto roku," dodal.

Telefony Elm, Hazel a handsfree VH700 jsou šetrné k životnímu prostředí a pomáhají snížit emise CO2 :

Oba nově představené telefony budou dodávány s GreenHeart stereo sluchátky s handsfree HPM-60J, což více přibližuje cíl, že všechno příslušenství Sony Ericsson bude 100% odpovídat strategii GreenHeart.

Elm a Hazel - vytvořeno pro život :

Telefon Sony Ericsson Elm bude dostupný v barvách Metal Black a Pearly Rose v prvním čtvrtletí 2010. Sony Ericsson Hazel bude dostupný v barvách Superior Black a Passionate Rouge v druhém čtvrtletí 2010.

Bluetooth Handsfree s potlačením hluku VH700 :

Bluetooth Handsfree s potlačením hluku VH700 bude k dostání v barvách Black, Silver/White, Pink/White a Red/White od druhého čtvrtletí roku 2010.

Článek ze dne 17. prosince 2009 - čtvrtek

Další články od Sony Ericsson