logo

Sony Ericsson Cedar s rychlým připojením 3G HSDPA

Sony Ericsson dnes představuje nový mobil s názvem Cedar. Je určen zejména pro uživatele, kteří vyhledávají snadný způsob, jak zůstat ve spojení za dostupnou cenu. Cedar nabízí rychlé a snadné připojení s 3G HSDPA, přístup k e-mailu a sociálním sítím.

Sony Ericsson Cedar je modelem klasické konstrukce v křivkách lidského těla, které se objevují napříč portfoliem produktů Sony Ericsson. Díky své konstrukci a použitým materiálům rovněž zapadá do ekologické řady GreenHeart. Jedná se o velmi výhodný přístroj pro uživatele, kteří hledají kombinaci dostupného pracovního nástroje s přístupem k sociálním sítím a zábavě.

Přístup k e-mailu a sociálním sítím je možný díky aplikaci Widget Manager 2.0 přímo z pohotovostního režimu displeje telefonu. Cedar má ve výbavě také 3,5 mm jack a port pro snadné propojení s notebookem.

Sony Ericsson Cedar :

V souladu se stanovami společnosti k ekologické odpovědnosti splňuje Sony Ericsson Cedar požadavky na ekologicky šetrné provedení. K těm patří například použití recyklovaných plastů, energeticky úsporná nabíječka, kompaktní balení či využití vodou ředitelných barev.

Sony Ericsson Cedar podporuje UMTS/HSDPA 2100 a GSM/GPRS/EDGE 850/900/1800/1900 nebo UMTS/HSDPA 850/1900/2100 a EDGE 850/900/1800/1900.

Sony Ericsson Cedar  bude dostupný na vybraných trzích od třetího čtvrtletí tohoto roku v černo-stříbrném a černo-červeném barevném provedení.

Další články k tématům - 3G - Cedar - EDGE - GreenHeart - HSDPA - mobil - telefon - UMTS - Widget

Článek ze dne 17. června 2010 - čtvrtek

Další články od Sony Ericsson