logo

Sony Ericsson Yari

Sony Ericsson představuje nový mobilní telefon Yari. Jedná se o přístroj kategorie "Neomezená zábava". Uživatelé v něm tak naleznou kombinaci nejzajímavějších funkcí jednotlivých produktových řad. Yari je důmyslně zpracovaným sliderem, který je zcela přizpůsobený pohodlnému ovládání her.

Hry je možné ovládat díky vestavěnému pohybovému senzoru pouhým pohybem ruky. Vedle řady herních funkcí nabízí dále také pětimegapixelový fotoaparát s automatickým zaostřováním, rádio FM s RDS funkci TrackID™ pro rozpoznávání hudby a podporu paměťových karet SanDisk microSD™.

Působivý model Yari je svým zpracováním předurčen pro snadné ovládání her. Ty lze ovládat speciálně vyhrazenými tlačítky a díky pohybovému senzoru také pohybem přístroje. Hra boxu či tenisu tak okamžitě získá atraktivní náboj. Pro lepší požitek ze hry je přístroj vybaven stereo reproduktory.

Sony Ericsson Yari disponuje také integrovaným pětimegapixelovým fotoaparátem s automatickým zaostřováním, automatickým rozpoznáváním obličeje i detekcí úsměvu. Pořízené fotografie lze uložit do 60MB paměti telefonu nebo na dodávanou 1GB paměťovou kartu SanDisk microSD™. Fotografie je také možné sdílet se svými blízkými nahráním fotografií do webového alba pomocí technologie Bluetooth™ či MMS.

Model Yari nabízí rovněž řadu hudebních funkcí. Vedle rádia FM s RDS je zde k dispozici i MP3 přehrávač a funkce pro rozpoznávání hudby TrackID™. Atraktivní funkce Shake control umožňuje rychlé ovládání hudebního přehrávače bez použití tlačítek – trhnutím telefonu dopředu nebo dozadu je možné přecházet mezi jednotlivými skladbami nebo si zvolit přehrávání náhodně vybraných písní.

Integrovaná funkce SensMe™ zase sestaví matici přehrávaných skladeb podle jejich tempa a stylu a umožní tak poslouchat hudbu dle momentální nálady. O své oblíbené skladby se může uživatel podělit se svými přáteli a to i během telefonování.

Součástí balení telefonu je stojánek EC500 se speciálním úchytem pro jistější uchopení telefonu během hraní her.

Vhodným doplňkovým příslušenstvím jsou outdoorový bezdrátový reproduktor MS500. Ten je možné díky svým kompaktním rozměrům mít neustále při sobě.

Sony Ericsson Yari bude v České republice dostupný od listopadu tohoto roku v černém barevném provedení. 

Další články k tématům - Ericsson - FM - fotoaparát - hudby - microSD - Sony - TrackID - Yari

Článek ze dne 29. května 2009 - pátek

Další články od Sony Ericsson