logo

Extra příslušenství od Sony Ericsson

Sony Ericsson dnes představuje novou strategii v oblasti příslušenství mobilních telefonů. To nyní ponese název Extras a bude zahrnovat čtyři kategorie - Talk pro vyřizování hovorů, Play pro hraní, Listen pro poslech hudby a Go pro využívání telefonu na cestách.

Součástí nového příslušenství se stanou produkty, které uživatelům mobilních telefonů přinesou nové a širší možnosti využití jejich přístrojů. Zároveň s oznámením nové strategie byly také představeny dvě nové náhlavní soupravy Bluetooth - VH110 a VH410.

Příslušenství Extras je rozděleno do čtyř kategorií, které symbolizují hlavní funkce a představují nové možnosti využití mobilních telefonů. Čtyři nové kategorie s jasně určujícími jmény Talk (Povídej), Play (Hraj si), Listen (Poslouchej) a Go (Jdi) nejen rozšíří funkce přístrojů, ale usnadní zákazníkům i orientaci v produktech a pomohou jim tak při rozhodování se při koupi daného modelu v obchodu.

"V rámci naší strategie zábava v komunikaci chceme co nejvíce vyjít vstříc našim zákazníkům a zároveň vyhovět jejich potřebám nejen v oblasti rozvoje mobilních telefonů, ale také příslušenství," uvedl Jacob Sten, ředitel divize příslušenství společnosti Sony Ericsson. "Chceme docílit toho, aby zákazníci využívali potenciál svých telefonů co nejvíce. Sony Ericsson Extras jim pomůže najít příslušenství, které bude plně vyhovovat jejich požadavkům."

Příslušenství Sony Ericsson Extras zastupují celkem čtyři kategorie :

 1. Talk (Povídej)
  Přijímání hovorů za jakýchkoli podmínek se sluchátky nebo s náhlavními soupravami Bluetooth.
 2. Play (Hraj si)
  Příslušenství, které je určeno především těm, kdo vyhledávají zábavu.
 3. Listen (Poslouchej)
  Poslech oblíbených skladeb či videoklipů kdekoli prostřednictvím Bluetooth reproduktorů, sluchátek či kapesních reproduktorů
 4. Go (Jdi)
  Řešení pro jakoukoliv situaci – přenášení souborů, nabíjení, každodenní nošení.

Pro ty, kdo chtějí povídat, představila společnost Sony Ericsson dvě nové náhlavní soupravy z rodiny Greenheart, ve které doplní existující náhlavní soupravu Bluetooth VH700 s filtrem okolního hluku. Nové Bluetooth náhlavní soupravy VH410 a VH110 rozšiřují možnosti bezdrátové komunikace a jsou prvními doplňky, které zastupují kategorii Sony Ericsson Extras Talk.

"VH110 je cenově velmi dostupný headset, na druhé straně VH410 garantuje velmi čistý zvuk se zcela intuitivním ovládáním hovorů," pokračuje Jacob Sten. "Stále více pracujeme s otevřenými platformami - náhlavní soupravy Bluetooth jsou jedním z názorných příkladů Sony Ericsson Extras, které mohou být použity i s jinými Bluetooth zařízeními, nejen s telefony Sony Ericsson. Prostřednictvím Sony Ericsson Extras chceme zákazníkům ukázat, že komunikace může být i zábavou a naším cílem je nabídnout uživatelům větší výběr a více dostupných možností."

Další články k tématům - Bluetooth - příslušenství - telefon - Jacob Sten

Článek ze dne 7. června 2010 - pondělí

Další články od Sony Ericsson