logo

Nový Sony Ericsson Xperia X8 pro více zábavy

Sony Ericsson představuje nový model Sony Ericsson Xperia X8, který vychází z úspěchů předchozích telefonů řady a přináší její zábavní možnosti ještě širšímu okruhu uživatelů.

Chytré telefony Xperia X10, X10 mini a X10 mini pro získají během svého životního cyklu aktualizaci software, která zaručí zlepšení výkonu a přidání nových funkcí komunikace a zábavy.

Ve třetím čtvrtletí bude tyto telefony možné na některých trzích aktualizovat na operační systém Android 2.1. V rámci stejné aktualizace získá model Xperia X10, který patří k nejlepším multimediálním chytrým telefonům na platformě Android, i možnost natáčení videa ve vysokém rozlišení HD. Pro tento přístroj pak bude ve čtvrtém čtvrtletí připravena další aktualizace, která umožní telefonu bezdrátové připojení a zobrazování obsahu na televizi a rozšíří tak možnosti aplikací Timescape a Mediascape.

Chytré telefony Xperia nabízí nejen nezbytné funkce podobných telefonů, jako jsou různé aplikace, mapy, e-maily nebo rychlý internet, ale i nejlepší zábavní funkce ve své třídě. Vlajková loď této řady Xperia X10 nabízí 8,1megapixelový fotoaparát a velký 4“ displej. Aplikace jako Mediascape nebo Timescape umožňují přehledné zobrazování kontaktů a obsahu. Všechny telefony této řady se vyznačují elegantním designem ve stylu křivek lidského těla.

"Vize společnosti Sony Ericsson je být značkou pro zábavu v komunikaci. Silně se zaměřujeme na trh chytrých telefonů a zejména pak na vytváření těch nejzábavnějších chytrých telefonů. Naše pozice je v tomto ohledu unikátní díky zkušenostem z Walkman a Cybershot mobilů i úzké spolupráci s naší mateřskou společností Sony," řekl Steve Walker, ředitel produktového marketingu společnosti Sony Ericsson.

Nový Sony Ericsson Xperia X8

Sony Ericsson Xperia X8 je chytrým telefonem určeným pro zábavu, který rozšiřuje řadu Xperia do nových segmentů trhu. Uživatelské prostředí je stejné jako u modelu Xperia X10 mini a nabízí snadné ovládání jednou rukou díky ikonám ve čtyřech rozích displeje, které zajišťují rychlý přístup k nejoblíbenějším aplikacím uživatele. Sony Ericsson Xperia X8 nabízí také aplikaci Timescape, která umožňuje snadný přístup ke všem zprávám a informacím, i tlačítko neomezených možností. Otevřený operační systém Android nabízí velkou výkonnost a přístup k tisícům aplikací na Android Market. Timo Maassmann, globální marketingový manažer společnosti Sony Ericsson, říká : "Jsme rádi, že díky telefonu s velkým množstvím funkcí a přitom dostupnější cenou můžeme nabídnout plný zážitek řady Xperia novým uživatelům."

Sony Ericsson Xperia X8 je ideální pro multimédia. Ať již jde o hru staženou z Android Market, poslední videa na YouTube nebo prohlížení internetu, 3“ velký displej zajistí přehledné zobrazení. Přístroj nabízí podporu PlayNow i 3,5mm konektor jack pro připojení sluchátek. Samozřejmostí je 3,2megapixelový fotoaparát a možnost natáčení videa.

Hlavní parametry Sony Ericsson Xperia X8 :

Sony Ericsson Xperia X8 bude dostupný na vybraných trzích od třetího čtvrtletí tohoto roku v bílém, tmavě modro-bílém, modro-bílém, růžovo-bílém a stříbrno-bílém barevném provedení.

Další články k tématům - Android - mobil - telefon - Timescape - video - X10 - X8 - Xperia - zábava - Steve Walker - Timo Maassmann

Článek ze dne 17. června 2010 - čtvrtek

Další články od Sony Ericsson