logo

Battle Fingers, soutěž o nejlepšího tanečníka prstů na světě

U příležitosti představení nových telefonů XPERIA X10 mini se společnost Sony Ericsson rozhodla uspořádat soutěž o nejlepšího tanečníka prstů na světě a náležitě jej za to ocenit.

Společnost Sony Ericsson vyhlásila celosvětovou soutěž s názvem Battle Fingers, která hledá největší taneční talenty na světě. Soutěžící po celém světě budou předvádět tanec vlastními prsty v on-line souboji, který rozhodne o tom, kdo má ten správný rytmus v prstech.

Vítěz pak vyhraje účinkování v hudebním klipu skupiny The Breakadelics a bude se moci jako čestný host zúčastnit Světového mistrovství v B-Boyingu v Londýně.

Souboj o nejlepšího tanečníka s prsty bude zajisté napínavý a každý z tanečníků s prsty po celém světě se může dostatečně inspirovat televizní reklamou na nové modely Sony Ericsson XPERIA X10 mini and XPERIA X10 mini pro - malé telefony s velkými možnostmi, které patří do rodiny XPERIA™ X10. Reklamní spoty představují tanec s prsty v nejlepším světle s tanečními kreacemi pomocí poklepávání, točení či sklouznutí prstů po dotykovém displeji, který je určen pro ovládání jednou rukou. Snadný přístup k zábavním multimediálním aplikacím prostřednictvím čtyř nastavitelných rohů displeje činí tyto telefony ideální taneční plochou pro letmé pohyby prsty.

První tři červencové týdny mohou zájemci o tuto soutěž navštívit stránky www.sonyericsson.com/battlefingers a v minutovém videu předvést ty nejlepší pohyby prstů, které umí. Budou mít tak šanci stát se celosvětovým vítězem. Zúčastnit se mohou i ti, kteří své pohyby prsty ještě příliš neovládají, k inspiraci jim slouží on-line instruktážní video, které předvádí nové a uhlazené taneční kroky prsty, vedoucí k možnému vítězství.

"Battle Fingers je netradiční soutěž, která může povzbudit veřejnost nejen k tanci, ale bude je především bavit," uvedl Lennard Hoornik, viceprezident pro marketing společnosti Sony Ericsson. "Telefony XPERIA X10 mini a XPERIA X10 mini pro byly navrženy s myšlenkou propojení designu telefonu s lidmi, kterou jsme vnesli do intuitivního dotykového displeje ovládaného pouze jednou rukou, navíc s neobvyklým designem v podobě křivek lidského těla. Chceme naší filozofii šířit po celém světě."

Tanečníci mohou předvádět svůj tanec s prsty na vlastní hudbu nebo si stáhnout skladbu Da Phunk od skupiny Tha Breakadelics, která je ústřední melodií v televizním spotu na telefony XPERIA X10 mini a XPERIA X10 mini pro. Breakadelics je mezinárodně uznávaná skupina umělců a producentů (mezi něž patří například Krisz Kreuzer) ze Studia BASS v Hamburgu. Produkovali například Brixtonboogie, Pryde, De Phazz, True North či Earl 16.

Poté, co soutěžící nahraje svůj taneční videoklip na stránky soutěže Battle Fingers, může sdílet své video s přáteli a získávat tak nové fanoušky, kteří budou třeba v průběhu tanečních soubojů při rozhodování o vítězi !

2.8. 2010 bude rozhodnuto o vítězi soutěže Battle Fingers veřejným hlasováním. Hlasující vyberou dvě nejlepší videa, která budou sledovat zároveň a vyberou svého favorita. Tvůrci tří videí s největším počtem hlasů vyhrají VIP cestu do Londýna na Světový šampionát v B-Boyingu. O úplném vítězi soutěže rozhodne porota společnosti Sony Ericsson a jeho aktér vyhraje jedinečnou možnost účinkovat v hudebním videu od skupiny The Breakadelics, ve skladbě Da Phunk.

Další články k tématům - soutěž - X10 - XPERIA - Lennard Hoornik

Článek ze dne 8. července 2010 - čtvrtek

Další články od Sony Ericsson