logo Sony Ericsson

Sleepy Jack: arkádová hra pro Sony Ericsson Xperia PLAY

Sony Ericsson ve spolupráci se SilverTree Media, světovým vydavatelem herních titulů a tvůrcem diskutovaného herního hitu Cordy, představuje nový titul Sleepy Jack exkluzivně dostupný na Xperia PLAY.

Tato výjimečně zpracovaná arkádová hra zavede hráče na dobrodružnou cestu, na které provedou hlavního aktéra titulu Sleepy Jack jeho vlastní sny. Každou noc se Sleepy Jack ponoří do snů a jeho představivost ho zavede na řadu míst plných nejrůznějších dobrodružství.

Hra Sleepy Jack byla poprvé pro platformu Android uvedena na světové výstavě herních titulů E3 (článek serveru PocketGamer "Top 10 best iPad, iPhone, and Android games of E3"). V srpnu byla hra představena také v Beta verzi na veletrhu Gamescom v Kolíně nad Rýnem, kde díky kvalitní grafice, zajímavé charakteristice i téměř návykovému náboji hry zaujala velký počet návštěvníků.

Tim Harrison, ředitel marketingových strategií a obsahu telefonů Sony Ericsson, uvedl: "SilverTree Media doposud vydala několik velmi inovativních titulů pro verzi Android, nejprve Cordy a nyní Sleepy Jack. Tento nejnovější přírůstek do stávajícího portfolia her pro Xperia PLAY je bezpochyby kombinací poutavého průběhu a jedinečné grafiky, která má potenciál stát se oblíbeným titulem mezi hráči nejrůznějších kategorií her."

Nate Smith, ředitel společnosti SilverTree Media, uvedl: "Pracovali jsme velmi intenzivně na novém nástupci hry Cordy a nemůžeme se dočkat, až si fanoušci her tento titul vyzkouší. Věříme, že si ji hráči budou hrát s takovou radostí, s jakou jsme ji přizpůsobovali pro Xperia PLAY."

Xperia PLAY dokazuje, že je ideální platformou pro vývojáře herních titulů. Podle dostupných výsledků 80 % majitelů telefonu hraje hry minimálně jednou denně (což je osmkrát více než u ostatních předních chytrých telefonů). 75 % představuje prémiový placený obsah, přičemž maximální průměr u ostatních mobilních telefonů činí pouhých 25 %.

Hra Sleepy Jack bude dostupná již tento týden exkluzivně na Xperia PLAY po dobu jednoho měsíce.

Další články k tématům - Android - iPad - iPhone - PocketGamer - SilverTree - Sleepy Jack - telefon - Xperia - Tim Harrison - Nate Smith

Článek Sony Ericsson ze dne 13. října 2011 - čtvrtek

Další články od Sony Ericsson