logo Sony Ericsson

Sony Ericsson W508

Portfolio Walkman mobilů společnosti Sony Ericsson se rozrůstá o designový model W508. Véčko v atraktivním provedení disponuje řadou zajímavých funkcí.

Uživatelé zde naleznou například funkci Shake control pro okamžité ovládání hudebního přehrávače razantním pohybem přístroje či funkci SensMe™ pro zvolení skladeb podle momentální nálady. W508 umožňuje také ovládat některé funkce bezdotykově. Mávnutím ruky nad přístrojem je možné ztlumit vyzvánění příchozího hovoru nebo odložit vyzvánění budíku. Součástí balení telefonu je navíc také jeden z designových krytů.

Sony Ericsson W508 vychází vstříc individuálním potřebám uživatelů na design přístroje. Ten si lze díky osmi variantám krytů přesně přizpůsobit požadovanému stylu.

Netradičně zpracované véčko je vybaveno oblíbenou funkcí Shake control. Ta umožňuje rychlé ovládání hudebního přehrávače bez použití tlačítek – trhnutím telefonu dopředu nebo dozadu je možné přecházet mezi jednotlivými skladbami nebo si zvolit přehrávání náhodně vybraných písní.

Telefon disponuje také funkcí SensMe™. Ta sestaví matici přehrávaných skladeb podle jejich tempa a stylu a umožní tak uživateli poslouchat hudbu odpovídající jeho momentální náladě. Hudební přehrávač podporuje také oblíbenou funkci rozpoznávání hudby TrackID™ s textovým vyhledáváním. Ta snadno identifikuje interpreta i název přehrávané skladby.

Přístroj W508 je vybaven integrovaným 3,2megapixelovým fotoaparátem s funkcí Photo fix. Ta upraví snímky pořízené za zhoršených světelných podmínek. Lze tak upravit jas i kontrast snímků. O pořízené snímky je možné se snadno podělit se svými blízkými prostřednictvím obrázkového blogování. W508 podporuje rychlé datové přenosy HSDPA a EDGE.

Pro poslech hudby nabízí model W508 vedle hudebního přehrávače Walkman také FM rádio s RDS. Sony Ericsson W508 bude v České republice k dispozici od června tohoto roku v šedém barevném provedení se zeleným, oranžovým, fialovým a vzorovaným krytem.

Další články k tématům - EDGE - Ericsson - HSDPA - hudby - Sony - W508

Článek Sony Ericsson ze dne 9. ledna 2009 - pátek

Další články od Sony Ericsson