logo Sony Ericsson

Sony Ericsson Xperia X10 mini a Xperia X10 mini pro

Sony Ericsson rozšiřuje rodinu mobilních telefonů pro komunikaci a zábavu o kompaktní verze modelu Xperia X10. Modely Xperia X10 mini nabízejí kompaktní rozměry při zachování vynikajícího výkonu.

Sony Ericsson představuje dvě kompaktní verze telefonu Xperia™ X10, výkonné a aplikacemi nabité modely Xperia™ X10 mini a X10 mini pro. Ty nabízejí kompaktní rozměry a zároveň velké množství funkcí a přicházejí s novým uživatelským rozhraním vyvinutým společností Sony Ericsson speciálně pro malá zařízení.

Sony Ericsson Xperia X10 mini Telefony Xperia™ X10 mini a X10 mini pro, který je vybaven plnohodnotnou QWERTY klávesnicí, navazují na filozofii designu ve stylu „křivek lidského těla“. Ta se poprvé představila u telefonu Xperia™ X10. Díky kombinaci platformy Android, speciálních aplikací a nastavitelným uživatelským rozhraním nabízejí oba telefony opravdový zážitek z komunikace a zábavy. Ten je možné ještě více přizpůsobit potřebám konkrétního uživatele stažením dalších aplikací z Android Market™. Samozřejmostí je možnost nastavení tlačítek na displeji a widgetů pro přístup k nejvíce používaným aplikacím.

Oba sesterské mobily jsou vybaveny aplikací Sony Ericsson Timescape™, která spravuje veškerou komunikaci s konkrétními osobami přehledně na jednom místě. Lze tak snadno procházet textovými zprávami, zmeškanými hovory, novými příspěvky na Facebook™ a Twitter™ bez nutnosti spouštět množství různých aplikací. Interaktivní hudební přehrávač rovněž dokáže přehledně zobrazit hudební obsah jak v obchodě s hudbou, tak na YouTube™ a je tak perfektní volbou pro vyhledávání nových skladeb oblíbeného zpěváka či kapely.

Xperia™ X10 mini a X10 mini pro :

X10 mini a X10 mini pro podporují HSPA 900/2100 a EDGE 850/900/1800/1900, HSPA 850/1900/2100 a EDGE 850/900/1800/1900.

X10 mini bude dostupný na vybraných trzích od druhého čtvrtletí tohoto roku v barvách Pearl White, Black, Pink, Lime, Red a Silver.

X10 mini pro bude dostupný na vybraných trzích od druhého čtvrtletí tohoto roku v barvách Black a Red.

Společnost Sony Ericsson rovněž představila kapesní stereo reproduktory MS450, které nabídnou plnohodnotný zvukový zážitek na cestách, a Hi-Fi sluchátka MH810 s dálkovým ovládáním a vynikající zvukovou kvalitou.

Další články k tématům - Android - EDGE - Ericsson - Facebook - Google - Hi-Fi - HSPA - hudební - kompaktní - Market - mini - pro - QWERTY - Sony - Timescape - X10 - Xperia - YouTube

Článek Sony Ericsson ze dne 16. února 2010 - úterý

Další články od Sony Ericsson