logo Sony Ericsson

XPERIA X1 Sony Ericsson přichází na český trh

Očekávaná novinka Sony Ericsson X1 z nové řady XPERIA se na českém trhu začala prodávat včera, a to v černém barevném provedení. X1 bude exkluzivně v nabídce operátora T-Mobile za cenu již od 8 999 Kč pro stálé zákazníky a 10 999 Kč pro nové zákazníky.

Cena nedotovaného přístroje je 17 999 Kč. XPERIA™ X1 je unikátní obloukový slider v kovovém provedení s 3“ širokoúhlým dotykovým VGA displejem, plnohodnotnou QWERTY klávesnicí a operačním systémem Windows Mobile® 6.1. Ten v kombinaci s ovládacími panely XPERIA™ umožňuje snadné ovládání přístroje a úpravu dotykové plochy obrazovky podle potřeb konkrétního uživatele.

XPERIA X1 Sony Ericsson

Sony Ericsson XPERIA™ X1 se vyznačuje výrazným designem. Představuje ideální spojení pracovního nástroje a multimediálního centra. Použití operačního systému Windows Mobile® 6.1 zaručuje možnost prohlížení i úpravy dokumentů Microsoft® Office a přehrávání řady multimediálních formátů stejným způsobem, jako na klasickém počítači.

Po odsunutí obrazovky se objeví široká plnohodnotná QWERTY klávesnice. Díky dostatečným mezerám mezi jednotlivými tlačítky je vhodná i pro pohodlné psaní delších e-mailů. Přístroj X1 díky podpoře WiFi a HSPA umožňuje vysokorychlostní přenos dat oběma směry (download i upload) – stahování multimédií nebo příjem či odesílání objemných e-mailů je tak snadné. Integrovaná aGPS zajišťuje uživateli rychlé nalezení polohy kdekoliv na světě.

Uživatel si vždy může zvolit, jaký způsob ovládání je pro něj nejjednodušší - kromě QWERTY klávesnice přístroj nabízí i optický joystick zajišťující snadnou navigaci v menu telefonu nebo dotykový displej využívající unikátní ovládací panely XPERIA™. Ty slouží pro rychlý přístup k nejpoužívanějším funkcím jako je internet nebo multimédia – stačí se dotknout displeje prstem. Každý uživatel si bude moci panely nastavit tak, aby odpovídaly funkcím, které sám využívá.

Další články k tématům - Ericsson - GPS - HSPA - klávesnice - Microsoft - Mobile - multimédia - QWERTY - snadné - Sony - T-Mobile - unikátní - VGA - Windows - X1 - XPERIA

Článek Sony Ericsson ze dne 27. listopadu 2008 - čtvrtek

Další články od Sony Ericsson