logo

ESET otevře 1.2. 2011 v Praze virovou laboratoř

V Praze ESET otevře novou virovou laboratoř a po Bratislavě a polském Krakově se tak česká metropole stane třetím pracovištěm virových analytiků. České pobočky ESET přijmou 19 nových IT specialistů a manažerů, na Slovensku vzniká 130 nových pozic.

Obchodní pobočku má ESET v Praze od roku 2001, virová laboratoř (Malware Research Laboratory) bude otevřena 1. února 2011. Hlavní náplní práce virových analytiků bude příprava detailních rozborů nově získaných infiltrací a navrhování detekčních a léčících algoritmů.

ESET přijímá nové pracovníky nejen do hlavního města, ale i do pobočky v Jablonci nad Nisou, kde mají šanci například uchazeči o místo bezpečnostního konzultanta a bezpečnostního inženýra. V Jablonci najde místo 7 zaměstnanců.

ESET rovněž přijímá nové zaměstnance v bratislavské centrále, kde přijme mimo jiné programátory, analytiky infiltrací nebo marketingové manažery. Celkem ESET na Slovensku potřebuje 130 pracovníků, z toho 80 do technologické divize. V polském Krakově přibude 18 nových kolegů.

Otevření nového pracoviště navazuje na náborovou kampaň, kterou slovenská firma zahájila letos v říjnu. ESET v rámci příjímání nových zaměstnanců kromě klasických pohovorů spoléhá i na moderní metodu, kdy vybírá zájemce z těch, kteří se zapojí do řešení úloh. Do soupeření o různé pozice se přitom mohou pustit nejen profesionálové, ale i nadaní středoškolští a vysokoškolští studenti.

Další články k tématům - laboratoř - malware - marketing - nábor

Článek ze dne 20. prosince 2010 - pondělí

Další články od Eset software s.r.o.