logo gopas.cz

RPA - robotická automatizace procesů - počítačové kurzy GOPAS

28.05. 2024 (dnů = 1) - Katalogová cena: 4500 Kč (Praha), 4500 Kč (Brno), 165 EUR (Bratislava)
Kurz je úvodem do robotické procesní automatizace. Procesní automatizace pomocí robotů je v posledních letech stále větším hitem a nejedna Firma si plně uvědomuje potenciál této technologie a vytváří si vlastní týmy odborníků na tuto oblast. V rámci tohoto školení dostane každý účastník ucelený přehled o způsobech a možnostech automatizace promocí RPA.
04.06. 2024 (dnů = 2) - Katalogová cena: 11800 Kč (Praha), 11800 Kč (Brno), 440 EUR (Bratislava)
Kurz se zabývá pokročilými technikami automatizace procesů v nástroji UiPath. Cílem je rozšířit základní dovednosti vývoje o specifické znalosti z oblastí databází, OCR, RegEx, Web-automation, Reusable components (Library), Robotic Enterprise Framework, použití API v procesu (včetně OpenAI API – ChatGPT), Orchestrator (tenancy, CRON expression, Swagger API ...) a dokumentace (SDD/DSD).
12.06. 2024 (dnů = 3) - Katalogová cena: 17700 Kč (Praha), 17700 Kč (Brno), 880 EUR (Bratislava)
Kurz se zabývá pokročilejšími postupy automatizací pomocí RPA nástroje Blue prism. Kurz je vhodný pro mírně až středně pokročilé účastníky, kteří již mají realné zkušenosti s prací v RPa nástroji Blue prism. V kurzu se ve třech dnech každý účastník školení bude moci seznámit s pokročilejšími funkcionalitami a možnosti vývoje v nástroji Blue prism. Účastník tak získá možnost rozvýjet sve dosavadní základní znalosti o principech a možnostech vývoje robotů pro jednoduché procesy pomocí tohoto nástroje.
05.08. 2024 (dnů = 3) - Katalogová cena: 14700 Kč (Praha), 14700 Kč (Brno), 720 EUR (Bratislava)
Kurz se zabývá analýzou a vývojem procesů v UiPath. Procesní automatizace pomocí softwarových robotů je již nedílnou součástí fungování velkých firem, které si plně uvědomují potenciál této technologie a mají vlastní týmy odborníků. Na trhu je několik dominantních RPA nástrojů, přičemž toto školení je zaměřeno na ten aktuálně nejrozšířenější – UiPath. Ve třech dnech se bude moci každý účastník školení seznámit s UiPath z pohledu vývojáře a získat tak všeobecné a základní znalosti o principech a možnostech vývoje softwarových robotů pro jednoduché až středně složité procesy.
26.08. 2024 (dnů = 3) - Katalogová cena: 19600 Kč (Praha), 19600 Kč (Brno), 720 EUR (Bratislava)
Kurz se zabývá analýzou a vývojem procesů v UiPath pro pokročilé. Procesní automatizace pomocí softwarových robotů je již nedílnou součástí fungování velkých firem, které si plně uvědomují potenciál této technologie a mají vlastní týmy odborníků. Na trhu je několik dominantních RPA nástrojů, přičemž toto školení je zaměřeno na ten aktuálně nejrozšířenější – UiPath. Ve třech dnech se bude moci každý účastník školení seznámit s UiPath z pohledu vývojáře odpovědného nejen za vývoj, ale také nasazení a provoz automatizovaných procesů. Školení je zaměřeno na pokročilejší principy a možnosti vývoje robotů v UiPath Studio, best practice při vývoji a dotkne se také provozu a správy robotů v UiPath Orchestrator.
21.10. 2024 (dnů = 3) - Katalogová cena: 14700 Kč (Praha), 14700 Kč (Brno), 540 EUR (Bratislava)
Kurz se zabývá analýzou a vývojem procesů v RPA nástroji Blue prism.Software Blue prism je dlouhodobě jeden z nejrozšířenějších a nejúspěšnějších RPA nástrojů. V kurzu se ve třech dnech každý účastník školení bude moci seznámit se základními funkcionalitami RPA nástroje Blue prism. Získá tak základní znalosti o principech a možnostech vývoje robotů pro jednoduché procesy pomocí tohoto nástroje.