logo gopas.cz

SharePoint - počítačové kurzy GOPAS

29.07. 2024 (dnů = 2) - Katalogová cena: 7600 Kč (Praha), 7000 Kč (Brno), 330 EUR (Bratislava)
Kurz je určen všem, kteří znají základy programovacího jazyka JavaScript, nechtějí probírat základy jako psaní podmínek nebo cyklů, ale chtějí se rychle doučit důležitá specifika jazyka na úrovni specifikace ES5 tak, aby mohli pokračovat dalšími kurzy jako JS_ES6, JS_NEXT, JS_WS a pod. Kurz INTJS je určen pro začátečníky, zatímco INTJS2 pro mírně zkušené vývojáře. Mezi kurzy není návaznost, naopak je zde částečný překryv a liší se cílovou skupinou.
05.08. 2024 (dnů = 5) - Katalogová cena: 27000 Kč (Praha), 27000 Kč (Brno), 900 EUR (Bratislava)
Kurz je určen pro vývojáře webových aplikací, kteří chtějí získat detailní znalosti o možnostech rozšiřování MS Teams. V průběhu týdenního kurzu vás postupně provedeme konfigurací vývojového prostředí, vytvářením aplikací od jednodušších Tabs a Personal Apps, až po složitější Bots a Meeting nebo Messaging Extensions. Vyzkoušíte si deployment, upgrady, testování i ladění v online prostředí. Pobíraná látka průměrnému webovému vývojáři postačí k následné samostatní práci na úpravách MS Teams. Kurz předpokládá základní znalosti moderních webových technologii a základy programování v jazyce JavaScript nebo TypeScript. Kurz není vhodný pro úplné začátečníky.
23.09. 2024 (dnů = 5) - Katalogová cena: 27000 Kč (Praha), 27000 Kč (Brno), 900 EUR (Bratislava)
Kurz je určen pro webových aplikací, kteří chtějí získat detailní znalosti o možnostech programových úprav, rozšíření a využití SharePoint s pomocí nejnovější technologie SharePoint Framework (SPFx). V průběhu týdenního kurzu vás postupně provedeme konfigurací vývojového prostředí, vytvářením Framework aplikací od jednodušších až po velmi komplexní. Vyzkoušíte si deployment, upgrady, testování i ladění v online i onpremise prostředí. Pobíraná látka by měla průměrnému webovému vývojáři postačit k následné samostatní práci na customizacích SharePoint, i když bude jistě třeba absolvovat dalších samostudium. Kurz předpokládá základní znalosti moderních webových technologii a základy programování v jazyce JavaScript nebo TypeScript. Kurz není vhodný pro úplné začátečníky.
14.10. 2024 (dnů = 5) - Katalogová cena: 19000 Kč (Praha), 19000 Kč (Brno), 820 EUR (Bratislava)
Kurz je určen všem, kteří se chtějí naučit základy skriptovacího jazyka JavaScript a využívat ho pro přístup k objektovému modelu dokumentu (Document Object Model) a vytvářet tak dynamické stránky a efekty. Naučíte se zachytávat události, vytvářet vlastní objekty a vyzkoušíte si sami mnoho praktických příkladů. Od základních konstrukcí jazyka JavaScript se dostaneme až k pokročilejším tématům, jako jsou anonymní funkce, jmenné prostory, closure nebo základy tvorby objektů v JavaScriptu.