logo itpoint.cz

SharePoint - počítačové kurzy GOPAS

26.06. 2023 (dnů = 5) - Katalogová cena: 27000 Kč (Praha), 27000 Kč (Brno), 900 EUR (Bratislava)
Kurz je určen pro vývojáře webových aplikací, kteří chtějí získat detailní znalosti o možnostech rozšiřování MS Teams. V průběhu týdenního kurzu vás postupně provedeme konfigurací vývojového prostředí, vytvářením aplikací od jednodušších Tabs a Personal Apps, až po složitější Bots a Meeting nebo Messaging Extensions. Vyzkoušíte si deployment, upgrady, testování i ladění v online prostředí. Pobíraná látka průměrnému webovému vývojáři postačí k následné samostatní práci na úpravách MS Teams. Kurz předpokládá základní znalosti moderních webových technologii a základy programování v jazyce JavaScript nebo TypeScript. Kurz není vhodný pro úplné začátečníky.
04.09. 2023 (dnů = 5) - Katalogová cena: 27000 Kč (Praha), 27000 Kč (Brno), 900 EUR (Bratislava)
Kurz je určen pro webových aplikací, kteří chtějí získat detailní znalosti o možnostech programových úprav, rozšíření a využití SharePoint s pomocí nejnovější technologie SharePoint Framework (SPFx). V průběhu týdenního kurzu vás postupně provedeme konfigurací vývojového prostředí, vytvářením Framework aplikací od jednodušších až po velmi komplexní. Vyzkoušíte si deployment, upgrady, testování i ladění v online i onpremise prostředí. Pobíraná látka by měla průměrnému webovému vývojáři postačit k následné samostatní práci na customizacích SharePoint, i když bude jistě třeba absolvovat dalších samostudium. Kurz předpokládá základní znalosti moderních webových technologii a základy programování v jazyce JavaScript nebo TypeScript. Kurz není vhodný pro úplné začátečníky.
10.10. 2023 (dnů = 4) - Katalogová cena: 21600 Kč (Praha), 21600 Kč (Brno), 720 EUR (Bratislava)
Čtyřdenní pokročilý kurz pokrývá pět základních elementů platformy Microsoft 365 - správu účtů, práci s Microsoft Graph, rozšiřování a přizpůsobení SharePoint, rozšiřování funkcionality Teams a doplňky pro Office.