logo

IDP-100 je první digitální fotorámeček od Sony Ericsson

Společnost Sony Ericsson představuje svůj první digitální fotorámeček. Přístroj s označením IDP-100 je určen pro snadné prohlížení fotografií pořízených nejen mobilním telefonem Sony Ericsson Cyber-shot™.

Do jeho interní 128 MB paměti lze uložit až 500 fotografií, a to buď odesláním přes Bluetooth nebo pomocí USB rozhraní či paměťové karty. Kvalitní zobrazení pak zajišťuje velká 7“ LCD obrazovka s vysokým rozlišením a výborným barevným podáním.

Především díky možnosti odeslání fotografií bezdrátově pomocí Bluetooth představuje fotorámeček IDP-100 ideální doplněk fotomobilů Sony Ericsson Cyber-shot™. Obrázky ale lze do rámečku uložit i z USB flash paměti nebo paměťových karet Memory Stick Micro (M2), Memory Stick Duo, SD a micro SD. Uživatel si tak může snadno zobrazovat fotografie nejen z telefonu, ale i z běžných digitální fotoaparátů.

Stylové tmavě šedé barevné provedení fotorámečku se hodí do většiny interiérů. IDP-100 lze postavit na noční stolek či pracovní stůl v kanceláři, ale i upevnit na stěnu. Fotografie je možné prohlížet jak na výšku, tak na šířku, o jejich automatické otočení a úpravu velikosti se postará přístroj sám. IDP-100 je vybaven funkcí digitální úpravy fotografií (DIC, Digital Image Correction), která zaručí to nejlepší zobrazení pořízených fotografií. Správa uložených fotografií je pak snadná díky dotykovému ovládacímu panelu.

Klíčové vlastnosti :

Fotorámeček Sony Ericsson IDP-100 bude k dispozici na vybraných trzích v průběhu čtvrtého čtvrtletí tohoto roku v tmavě šedém barevném provedení.

Článek ze dne 10. září 2008 - středa

Další články od Sony Ericsson