logo

Nové příslušenství Sony Ericsson přináší jedinečný hudební zážitek

Poslech hudby se stává díky novému hudebnímu příslušenství Sony Ericsson ještě snazší a příjemnější. Inovativní bezdrátová řešení pro poslech hudby i nová sluchátka přinášejí vysokou zvukovou kvalitu bez ohledu na to, kde chce uživatel hudbu poslouchat.

Společnost Sony Ericsson představuje :

Hudba bez drátů

Pro uživatele, kteří rádi poslouchají hudbu na jakémkoliv místě, je určen kompaktní bezdrátový reproduktor MBS-200. Ten umožňuje přehrávat hudbu prostřednictvím bezdrátové technologie Bluetooth™. Reproduktor je vhodný pro všechny, kteří chtějí pohodlně poslouchat hudbu v dobré zvukové kvalitě a podělit se o ni se svými blízkými. Pokud při poslechu hudby zrovna někdo zavolá, přehrávání se samozřejmě pozastaví. Stejný neotřelý design nabízí i bezdrátové reproduktory MBS-400, umožňující poslech hudby ve vysoké stereo kvalitě.

Osvoboďte svoji hudbu

Bezdrátový poslech hudby nikdy nevypadal lépe – nový stereo headset Sony Ericsson HBH-IS800 se skládá z úhledných sluchátek a krátkého kabelu s mikrofonem, díky kterému je možné vyřizovat hovory. Jedná se o nejmenší headset svého druhu, diskrétní, a přitom výkonný.

Čistě hudební zážitek

Sluchátka Sony Ericsson HPM-88 jsou určena pro uživatele, kteří chtějí naplno poslouchat hudbu bez jakéhokoliv okolního hluku. Sluchátka využívají technologii vyvinutou firmou Sony a umožňují redukci okolního hluku až o 75 procent. Sony Ericsson HPM-88 jsou první sluchátka na trhu s funkcí redukce okolního hluku napájená z telefonu. V kombinaci s Walkman mobilem Sony Ericsson tak může každý poslouchat hudbu přesně tak, jak má opravdu znít.

Rozšíření hudebního příslušenství

Nové, cenově dostupné kapesní reproduktory Sony Ericsson MPS-100 stavějí na úspěchu prvních a nejprodávanějších kapesních reproduktorů MPS-60. Přes malé rozměry nabízejí vysoký výkon. Stereo sluchátka Sony Ericsson HPM-66 pro aktivní život jsou vybavena úchytem za ucho, takže velmi dobře drží. Přitom jsou pohodlné a jejich použití je velmi snadné. Zejména pro Walkman mobily Sony Ericsson je určeno nové ochranné stylové pouzdro IPC-40 nabízené ve dvou barevných provedeních.

Nová hudební příslušenství Sony Ericsson budou uvedena na vybrané trhy v průběhu čtvrtého čtvrtletí tohoto roku.

Článek ze dne 23. července 2008 - středa

Další články od Sony Ericsson