logo

Sony Ericsson F305

Společnost Sony Ericsson dnes představila svůj první telefon zaměřený primárně na mobilní hraní. Model s označením F305 je důmyslně zpracovaným mobilem, který je zcela přizpůsobený pro pohodlné ovládání her. Ty je možné hrát s horizontálně položeným telefonem a ovládat pomocí vyhrazených tlačítek nebo díky vestavěnému pohybovému senzoru pouhým pohybem ruky.

Vedle řady herních funkcí nabízí slider F305 také dvoumegapixelový fotoaparát, stereo FM rádio, funkci TrackID™ pro rozpoznávání hudby a podporu paměťových karet Memory Stick Micro™.

Efektní model F305 je svým zpracováním předurčen pro komfortní ovládání her. Ty lze ovládat speciálními vyhrazenými tlačítky a díky pohybovému senzoru také pouhým pohybem přístroje. Pro pohybové ovládání jsou zde již předinstalovány atraktivní hry – například Bowling, Bassfishing, Jockey a mnoho dalších.

Samozřejmostí je možnost hraní her s přístrojem v horizontální poloze. Pro požitek ze hry je přístroj vybaven stereo reproduktory.

Herní telefon F305 vydrží na jedno nabití až 8 hodin hraní. Pro možnost ještě delšího herního zážitku je jeho vhodným doplňkem přídavná baterie CPP-100. Toto nové příslušenství značky Sony Ericsson je díky jeho malé velikosti možné nosit na klíčích a připojit jej k mobilnímu telefonu ve chvíli, kdy je potřeba.

Přístroj F305 disponuje také integrovaným dvoumegapixelovým fotoaparátem. Sdílení pořízených fotografií je možné prostřednictvím technologie Bluetooth™ či MMS. Uživatel nalezne v telefonu i stereo FM rádio a hudební přehrávač. Ten je vybaven funkcí pro rozpoznávání hudby TrackID™ známou především z Walkman mobilů Sony Ericsson.

Sony Ericsson F305 bude v České republice k dispozici v říjnu tohoto roku v černém barevném provedení. Přídavná baterie CPP-100 bude dostupná v průběhu 4. čtvrtletí tohoto roku.

Článek ze dne 18. června 2008 - středa

Další články od Sony Ericsson