logo

Sony Ericsson odhaluje nejnovější mobil Jamese Bonda

Společnost Sony Ericsson představila limitovanou edici mobilního telefonu C902. Cyber-shot™ v titanovo-stříbrném barevném provedení používá agent James Bond v očekávaném filmu Quantum of Solace, který jde celosvětově do kin v listopadu tohoto roku.

Limitovaná edice nového mobilního telefonu ve stylu Jamese Bonda nabídne kromě pětimegapixelového fotoaparátu Cyber-shot™ s autofokusem s automatickým rozpoznáním obličeje a dotykovými ikonami také speciální obsah týkající se filmu včetně tématických tapet a spořiče displeje.

Společnost Sony Ericsson uzavřela exkluzivní spolupráci s filmovou společností Metro-Goldwyn-Mayer Pictures/Columbia Pictures na připravované 22. bondovce. V novém filmu s názvem Quantum of Solace tak Daniel Craig v roli agenta 007 používá limitovanou edici mobilního telefonu Sony Ericsson C902. Sony Ericsson tak navazuje na úspěšnou spolupráci z předešlých filmů o Jamesi Bondovi, kdy si v roce 2006 ve filmu Casino Royale zahrála limitovaná edice stříbrného telefonu Sony Ericsson K800i. V roce 2002 se v bondovce Dnes neumírej objevily modely P900 a T68i.

Uživatelé nové limitované edice mobilního telefonu C902 budou moci naplno proniknout do zákulisí filmu Quantum of Solace i života tajných agentů. V přístroji najdou například trailer, vyzváněcí melodii, schéma, spořiče a tapety ve stylu 007.

V České republice bude James Bond edice dostupná exkluzivně u operátora O2 od první polovina října tohoto roku.

Článek ze dne 6. srpna 2008 - středa

Další články od Sony Ericsson