logo

Sony Ericsson T700

Společnost Sony Ericsson představila nový mobilní telefon T700. Jedná se o designově čistý a velice atraktivní model klasické konstrukce odkazující na ikonický mobilní telefon T610.

Sony Ericsson T700 nabízí 3,2 megapixelový fotoaparát, podporu rychlých datových přenosů HSDPA a EDGE, FM rádio, stereo reproduktory a funkci TrackID™ pro rozpoznávání hudby.

Součástí balení je také 512MB paměťová karta Memory Stick Micro™ (M2™) a stereo sluchátka barevně sladěná s přístrojem.

Jen 10 mm tenký model T700 disponuje 3,2 megapixelovým fotoaparátem, součástí zadní strany přístroje je i zrcátko pro snadné pořízení vlastního portrétu. Přístroj umožňuje přiřazení GPS souřadnic k pořízeným fotografiím pomocí informací buňky vysílače telefonního operátora. To zajistí neustálý přehled o místě vzniku snímku. Komfortní dvoupalcový displej zajišťuje pohodlné prohlížení obrázků i videí.

Plynulé prohlížení internetových stránek a rychlé stahování objemných e-mailů i multimediálních souborů zajišťuje podpora rychlých datových přenosů HSDPA EDGE.

Pro poslech hudby je Sony Ericsson T700 vybaven hudebním přehrávačem, FM rádiem a funkcí TrackID™ pro rozpoznávání hudby. Pro její sdílení slouží integrované stereo reproduktory. Hudbu ve stereo kvalitě i další soubory je možné poslat do jiných zařízení bezdrátově s využitím technologie Bluetooth. Telefon je vybaven slotem na paměťové karty Memory Stick Micro™ (M2™), v balení uživatel nalezne kartu o kapacitě 512 MB.

Sony Ericsson T700 bude k dispozici začátkem 4. čtvrtletí tohoto roku v černo-stříbrném, černo-červeném a stříbrném barevném provedení.

Článek ze dne 8. srpna 2008 - pátek

Další články od Sony Ericsson