logo

Sony Ericsson W302

Nejprodávanější řada mobilních telefonů Sony Ericsson má nový přírůstek – portfolio Walkman mobilů se rozrůstá o dnes představený model W302.

Jen 10,5 mm tenký Walkman mobil klasické konstrukce nabízí vedle propracovaného hudebního přehrávače také dvoumegapixelový fotoaparát, FM rádio, funkci TrackID™ pro rozpoznávání hudby a 512MB paměťovou kartu Memory Stick Micro™ (M2™) v balení.

Jen 10,5 mm tenká kovová konstrukce modelu W302 nabízí skutečně elegantní design. Přístroj disponuje také e-mailovým klientem, FM rádiem a oblíbenou funkcí pro rozpoznávání hudby TrackID™. Díky ní si může uživatel kdykoliv zjistit jméno interpreta i název právě přehrávané skladby. Jak je u Walkman mobilů zvykem, tak je i model W302 vybaven samostatnými tlačítky pro komfortní ovládání hudby. Součástí balení telefonu je i 512MB paměťová karta.

Přístroj má ve své výbavě také dvoumegapixelový fotoaparát s 2,5x digitálním zoomem. Pořízené snímky lze snadno sdílet se svými blízkými prostřednictvím MMS, technologie Bluetooth či obrázkového blogování. To umožňuje uživateli snadno umístit pořízené fotografie na internetové stránky.
Ideálním doplňkovým příslušenstvím Walkman mobilu W302 jsou dnes představené stylové kapesní reproduktory MPS-100. Ty je možné díky svým kompaktním rozměrům mít neustále při sobě a kdykoliv se tak podělit o požitek z hudby se svými blízkými.

Sony Ericsson W302 bude k dispozici v průběhu 4. čtvrtletí tohoto roku v černém a bílém barevném provedení. Přenosné reproduktory MPS-100 budou k dispozici na vybraných trzích rovněž v průběhu 4. čtvrtletí tohoto roku.

Článek ze dne 23. července 2008 - středa

Další články od Sony Ericsson