logo

Walkman mobil W705 a bezdrátový domácí audio systém MBS-900

Dvě hudební novinky pro rok 2009 od Sony Ericsson - nový vysouvací Walkman mobil W705 nabídne kombinaci vynikající zvukové kvality s rozšířenými možnostmi konektivity včetně technologie WiFi, bezdrátový domácí audio systém MBS-900 zase umožňuje přehrávat hudbu uloženou v telefonu bezdrátově pomocí technologie Bluetooth při zachování stereo kvality nahrávky.

Hudební přehrávač Walkman mobilu W705 je navržen pro poslech hudby v nejvyšší kvalitě. Díky čistému stereu zní hudba k nerozeznání od originální nahrávky. Čisté basy jsou slyšitelné bez jakýchkoli zkreslení a to i při vysoké hlasitosti.

Tyto vlastnosti jsou kombinovány s kvalitními stereo sluchátky, které nijak nezkreslují kvalitu zvuku. W705 nabízí stejně kvalitní poslech hudby, jako model W980, který získal v testu nezávislé německé testovací laboratoře TESTfactory ocenění nejlepší zvukový zážitek.

Walkman W705 je samozřejmě vybaven všemi oblíbenými hudebními funkcemi. K těm patří Shake control pro okamžité ovládání hudebního přehrávače pohybem přístroje, SensMe™ pro zvolení skladeb podle momentální nálady uživatele a samozřejmostí je funkce rozpoznávání hudby TrackID™.

Kromě hudebního zážitku ale nabízí mobilní telefon Sony Ericsson W705 i řadu dalších funkcí. Reprezentativní pracovitý slider nabídne komfortní 2,4“ displej, technologii WiFi se standardem DLNA pro snadné bezdrátové sdílení fotografií, e-mail a podporu rychlých datových přenosů HSDPA i EDGE.

To je vhodné zejména pro prohlížení videí na serveru YouTube™, jehož plnou podporu model W705 nabízí. Součástí přístroje je mimo jiné i 3,2 megapixelový fotoaparát nebo FM rádio a v balení uživatel najde 4GB paměťovou kartu Memory Stick Micro™ (M2™).

Sony Ericsson W705 bude k dispozici v prvním čtvrtletí roku 2009 ve stříbrném a červeném barevném provedení.

Charakteristika Sony Ericsson W705 :

Bezdrátový domácí audio systém Sony Ericsson MBS-900

Pro uživatele, kteří rádi doma poslouchají hudbu uloženou v telefonu i na dalších přenosných zařízeních, je určen bezdrátový domácí audio systém MBS-900. Ten umožňuje přehrávat hudbu prostřednictvím bezdrátové technologie Bluetooth™. Reproduktor je vhodný pro všechny, kdo chtějí pohodlně poslouchat hudbu ve vynikající zvukové kvalitě a podělit se o ni se svými blízkými.

MBS-900 je vybaven stereo reproduktory a subwooferem. Snadné ovládání umožňuje využít jak mobilního telefonu, tak tlačítek umístěných přímo na přístroji. Ten také nabízí displej, na kterém se zobrazují aktuální informace včetně názvu právě přehrávané skladby. Pokud při poslechu hudby zrovna někdo zavolá, přehrávání se samozřejmě pozastaví. Díky 3,5 mm konektoru je možné k MBS-900 připojit i další zařízení. Audio systém je navíc vybaven i integrovaným FM rádiem.

Sony Ericsson MBS-900 bude k dispozici v prvním čtvrtletí roku 2009.

Charakteristika Sony Ericsson MBS-900 :

Další články k tématům - Walkman - W705 - systém - Sony - SensMe - rádio - MBS-900 - hudby - Ericsson - displej - Bluetooth - bezdrátový - audio

Článek ze dne 10. listopadu 2008 - pondělí

Další články od Sony Ericsson