logo

Walkman mobily Sony Ericsson

V souvislosti s tříletým výročím uvedení prvního Walkman mobilu na trh představila společnost Sony Ericsson dva nové hudební telefony W595 a W302 a řadu hudebního příslušenství. Prvotřídní zvuková kvalita nových přístrojů přináší komukoliv možnost kvalitního poslechu hudby bez ohledu na místo, kde se právě nachází.

"Od doby uvedení prvního Walkman mobilu na trh v roce 2005 pokračovala společnost Sony Ericsson v rozšiřování hudebních možností telefonů a již 77 milionů prodaných Walkman mobilů je toho důkazem," říká Ben Padley, ředitel hudební sekce společnosti Sony Ericsson. "S rozsáhlou řadou telefonů a příslušenství nabízíme vysokou zvukovou kvalitu a velké množství funkcí, které potvrzují naši vedoucí pozici v oblasti hudebních telefonů."

Walkman mobily Sony Ericsson nabízí řadu propracovaných hudebních funkcí, které je odlišují od ostatních telefonů. Mezi ty nejzajímavější patří již velmi populární aplikace TrackID™ sloužící pro rozpoznávání hudby nebo SensMe™, která sestaví seznam přehrávaných skladeb podle jejich tempa a stylu a umožní tak uživateli poslouchat hudbu odpovídající jeho aktuální náladě. Pomocí funkce Shake control lze pak rychle ovládat hudební přehrávač bez použití tlačítek – pouhým pohybem přístroje.

Dnes představený Walkman mobil W595 je vybaven kvalitním hudebním přehrávačem s pokročilými hudebními funkcemi, stereo reproduktory a 2GB paměťovou kartou v balení. I přes své primárně hudební zaměření nabídne 3,2 megapixelový fotoaparát s funkcí BestPic, ale i podporu rychlých datových přenosů HSDPA a EDGE.

Druhý představený Walkman mobil W302 je jen 10,5 mm tenký a přes svou cenovou dostupnost nabízí vedle propracovaného hudebního přehrávače také dvoumegapixelový fotoaparát, FM rádio, funkci TrackID™ pro rozpoznávání hudby a 512MB paměťovou kartu Memory Stick Micro™ (M2™) v balení.

Nová generace hudebního příslušenství zahrnuje tři reproduktory (bezdrátové modely MBS-200 a MBS-400 a kapesní reproduktory MPS-100), troje sluchátka (bezdrátová HBH-IS800, sportovní HPM-66 a model HPM-88 s redukcí hluku) a ochranné pouzdro IPC-40.

Historie Walkman mobilů :

Článek ze dne 23. července 2008 - středa

Další články od Sony Ericsson