logo

ESET Cybersecurity: antivirová ochranu pro Mac

Akce - ochrana na 3 roky za cenu dvou let pro uživatele, firmy i živnostníky! ESET uvolnil do prodeje bezpečnostní řešení pro platformu Mac. ESET Cybersecurity poskytuje komplexní ochranu před meziplatformovými a nově vznikajícími hrozbami, čímž napomáhá ještě vyšší bezpečnosti při práci s operačním systémem Mac.

"ESET Cybersecurity doplňuje existující vlastnosti Macu o jedinečnou proaktivní detekci. Se schopností odhalit hrozby cílené na rozličné platformy (Mac, Windows a Linux) poskytuje tento produkt bezkonkurenční komplexní ochranu," říká Richard Marko, ředitel pro technologie společnosti ESET.

Skenovací jádro založené na unikátní technologii ESET ThreatSense automaticky odhaluje škodlivé kódy, včetně hrozeb vytvořených pro operační systém Windows.

Klíčové vlastnosti ESET Cybersecurity :

ESET Cybersecurity vyžaduje 32-bitové nebo 64-bitové Intel procesory a podporuje Mac OS X 10.5.x (Leopard) a Mac OS X 10.6.x (Snow Leopard). Paměťové nároky na systém jsou 96 MB.

Česká verze bude k dispozici do konce listopadu 2010. Pokud si zákazník zakoupí ESET Cybersecurity nyní (s anglickým rozhraním), získává po uvolnění české verze automaticky nárok na bezplatný update na lokalizovaný produkt.

Další články k tématům - aktualizace - antivir - bezpečnost - Cybersecurity - hrozby - Linux - Mac - ochrana - ThreatSense - Richard Marko

Článek ze dne 10. listopadu 2010 - středa

Další články od Eset software s.r.o.