logo

ESET Family Security Pack: výhodné rodinné balení pro domácí uživatele

ESET do své nabídky zařazuje balíček Family Security Pack svých produktů určený pro domácnosti. Za cenu 1999 Kč s DPH zákazník dostane antivirový program ESET Smart Security (nebo ESET NOD32 Antivirus či ESET Cybersecurity pro Mac) pro tři počítače.

ESET Family Security Pack navíc obsahuje také tři roční licence programu ESET Mobile Security pro ochranu chytrých telefonů s operačním systémem Windows Mobile nebo Symbian. Programy v balíčku je možné libovolně kombinovat bez ohledu na platformu.

Do 31.12. 2010 každý uživatel získá prodloužení všech licencí v balíčku o 6 měsíců zdarma. Celkem tedy za 1999 Kč dostane 18 měsíců antivirové ochrany na tři počítače a tři mobilní telefony.

Programy ESET Smart Security nebo ESET NOD32 Antivirus jsou kompletně v češtině a patří k neoceňovanější antivirové ochraně, která zabezpečí počítač před internetovými útoky, škodlivými kódy, hackery a nevyžádanou poštou (spam).

Technologie ThreatSense odhalí i neznámé hrozby, které produkty konkurenčních výrobců nemusí poznat. Citlivé údaje jako hesla, čísla bankovních účtů nebo kontakty se tak nedostanou do rukou počítačových zločinců.

Další články k tématům - antivir - Antivirus - balíček - Cybersecurity - Family - hrozby - NOD32 - Pack - Security - ThreatSense - zdarma

Článek ze dne 26. listopadu 2010 - pátek

Další články od Eset software s.r.o.