logo

ESET Mobile Security pro Android

ESET rozšiřuje své portfolio bezpečnostních řešení pro mobilní telefony. ESET nyní nabízí ochranu pro tři operační systémy – Windows Mobile, Symbian a nově i Android. BETA verze produktu ESET Mobile Security pro Android je k dispozici ke stažení na webu ESET.

Podle nedávno zveřejněného výzkumu společnosti Gartner vzrostl prodej chytrých telefonů vloni oproti roku 2009 o 72 %, na 297 milionů kusů. Z toho 22,7 % prodaných telefonů běží na operačním systému Android. Spolu s novým přírůstkem je tak produkt ESET Mobile Security schopen před hrozbami chránit více jak 60 % uživatelů chytrých telefonů.

"Telefony s operačním systémem Android jsou stále populárnější a uživatelé do nich ukládají citlivá data, aniž by si vždy uvědomovali rizika. Navíc dochází k nepřetržitému sdílení či přenosu osobních informací. Aby se uživatelé vyhnuli zneužití dat, jejich soubory, e-maily, SMS i MMS si zaslouží nejvyšší stupeň ochrany," řekl Miroslav Majtaz, Mobile Security Specialist společnosti ESET. "ESET Mobile Security je naší odpovědí na rostoucí počet bezpečnostních problémů na mobilních platformách," dodal.

Klíčové vlastnosti:

Hlavní výhody:

ESET se s aplikací ESET Mobile Security účastní i ankety Mobilní aplikace roku, kterou vyhlásila společnost Internet Info. Cílem ankety je zvolit nejzajímavější a nejprospěšnější českou a slovenskou aplikaci pro mobilní telefony napříč platformami.

Další články k tématům - Android - Antispam - Anti-theft - Bluetooth - GPS - MMS - SMS - Symbian - Miroslav Majtaz

Článek ze dne 2. května 2011 - pondělí

Další články od Eset software s.r.o.