logo

Nejvyšší ocenění pro ESET od nezávislých testovacích autorit

ESET získal od výzkumné organizace AV-Comparatives ocenění "2011 Top Rated Product" (Nejlépe hodnocený produkt) a současně si zajistil své již 71. ocenění "VB100" od prestižního magazínu Virus Bulletin.

Kromě ocenění "2011 Top Rated Product" získal ESET od nezávislé výzkumné organizace AV-Comparatives také ocenění "Best Overall Speed 2011" (Nejlepší celková rychlost 2011) a šest hodnocení "Advanced+" v testování výkonu.

Vedle zisku nejvyššího možného počtu ocenění "Advanced+" dosáhl ESET na větší počet hodnocení "Advanced+" v retrospektivních testech než kterýkoli další výrobce. Toto hodnocení je udělováno produktům, které mají vynikající úroveň heuristiky a nízký podíl falešných poplachů.

ESET také získal své již 71. ocenění "VB100" od britské nezávislé autority pro testování antivirů Virus Bulletin. Produkt ESET NOD32 Antivirus drží světový rekord v počtu ocenění VB100 Award mezi všemi výrobci bezpečnostních řešení, a aktuálně má na kontě 50 po sobě jdoucích ocenění.

V nejnovějším testu Virus Bulletinu bylo testováno 54 antivirových produktů na platformě Windows 7 Professional 32-bit. Více než polovina z nich v testu uspěla a ESET se umístil před mnoha konkurenty, včetně Symantecu a Sophosu, kteří testem neprošli.

Virus Bulletin pochválil ESET NOD32 Antivirus 5 ve svém oficiálním hodnocení těmito slovy: "Nastavení jádra jsou zvládnuta bezchybně, což ESETu zajistilo pohodlný zisk dalšího ocenění VB100 a nepřetržitou řadu úspěchů tohoto výrobce v našich testech."

"Zisk nejvyšších hodnocení od Virus Bulletinu i AV-Comparatives je pro nás poctou a jen dalším potvrzením toho, že ESET poskytuje výkonné produkty, které nezatěžují systém", říká Andrea Kokavcová, manažerka výzkumu trhu společnosti ESET. "Nově získaných ocenění si ceníme stejně jako těch, která jsme nedávno obdrželi od magazínů SC Magazine, Windows IT Pro a Information Security Magazine. Jsme rádi, že kvality našich produktů oceňují jak nezávislé testovací laboratoře, tak naši uživatelé."

Produkty ESET, včetně oblíbených ESET NOD32 Antivirus, ESET Smart Security, ESET Cybersecurity for Mac a ESET Mobile Security, nabízejí významná vylepšení oproti tradičním bezpečnostním řešením, která jsou dnes na trhu.

ESET proaktivně chrání před novými útoky a eliminuje známé i neznámé viry, trojany, červy, adware, spyware, rootkity a další internetové hrozby, a to díky vyspělé technologii ESET ThreatSense zajišťující chytré skenování.

Další články k tématům - adware - antivir - Cybersecurity - hrozby - Mac - NOD32 - ocenění - platforma - VB100 - Virus - výzkum - Andrea Kokavcová

Článek ze dne 26. ledna 2012 - čtvrtek

Další články od ESET software spol. s r. o

ESET Endpoint Security: otestujte BETA verzi nové generace produktů pro SMB a firemní zákazníky

Nejvyšší ocenění pro ESET od nezávislých testovacích autorit