logo ZEBRA SYSTEMS, s.r.o.
Zdeněk Bínek

Zdeněk Bínek

Jednatel společnosti ZEBRA SYSTEMS

LinkedIn

Každý den vznikají nová rizika napadení počítačových sítí, na která nejvíce doplácejí SMB firmy, jejichž nástroje často nepokrývají všechny cesty možných útoků.

Program GFI Prime umožní našim zákazníkům se efektivněji ochránit proti nejrůznějším nebezpečím a našim partnerům upevnit vztahy s koncovými zákazníky prostřednictvím vyšší úrovně zákaznických služeb.

Proti ransomwaru neexistuje jeden univerzální lék; úspěch této vyděračské metody povzbudil další hackery a ti vymýšlejí stále nové způsoby a cesty k napadení firemních dat, včetně sociálních sítí a mobilních zařízení.

Je třeba vsadit na kombinaci opatření, která, pokud jsou komplexně dodržována, dokáží minimalizovat riziko napadení ransomwarem, a tím chránit firemní data, reputaci a v konečném důsledku i finance a celou kontinuitu byznysu.

Řešení Acronis True Image je dlouhodobě nejprodávanějším zálohovacím řešením v českém jazyce. Mezi hlavními důvody popularity tohoto řešení v České republice byla vždy rychlost, snadné ovládání a možnost zálohy úplného obrazu disku.

Nová verze 2017 přináší českým uživatelům a menším firmám řadu dalších inovací, které jsou reakcí na nejnovější trendy digitálního života, a další důvody proč se v případě zálohování a obnovy dat spolehnout na Acronis.

Správně zvolené řešení pro sdílení a firemních dat s podporou jakéhokoliv koncového zařízení poskytuje rychlou návratnost investice díky rychlému přístupu k požadovaným datům a lepšímu rozhodování. Avšak současně musí zajišťovat vysokou úroveň zabezpečení klíčových dat.

K dosažení úspěchu dnes nelze ani jeden z těchto základních požadavků - bezpečnost a produktivitu upřednostňovat - oba musejí být v rovnováze.

Podle našich zkušeností víme, že největším nebezpečím nebývají živelné katastrofy, ale uživatelé, kteří nedbají pokynů firemní bezpečnostní politiky a svým lehkovážným chováním často staví IT administrátory před neřešitelné situace.

V kombinaci s trendy mobility, sociálních sítí a stále častějšími útoky ransomwaru je třeba přemýšlet o ucelené ochraně své podnikové sítě proti nebezpečím přicházejícím ze všech různých směrů.