logo ZEBRA SYSTEMS, s.r.o.

Štěpán Bínek

Produktový a obchodní manažer společnosti ZEBRA SYSTEMS

Štěpán Bínek - Acronislogo AcronisLinkedIn

Chtěli bychom poděkovat českým a slovenským partnerům za jejich skvělé výsledky v roce 2021, zejména pak v oblasti cloudových služeb, což se odrazilo i na skladbě oceněných.

Dle mnoha různých zjištění se v loňském roce nejen zvýšily počty ale i zhoršily následky kybernetických útoků, a proto roste poptávka po cloudových službách, s pomocí kterých se zákazníci mohou rychle a komplexně ochránit před nejrůznějšími hrozbami.

Marie Baranová

Sales manažer řešení GFI Software pro ČR a SK ve společnosti ZEBRA SYSTEMS

Marie Baranová - GFI Softwarelogo GFI SoftwareLinkedIn

Chtěla bych poděkovat našim českým a slovenským partnerům za další úspěšný rok a za spolehlivé služby, které poskytují uživatelům řešení GFI Software.

Již nyní portfolio řešení GFI Software obsahuje všechny důležité komponenty k ucelené ochraně podnikových systémů a v tomto roce očekáváme jeho další vylepšení, která zefektivní práci partnerů a zvýší bezpečnost zákazníků.

Ondřej Šabata

Sales Engineer pro řešení N-able společnosti ZEBRA SYSTEMS

Ondřej Šabata - ZEBRA SYSTEMS, s.r.o.logo ZEBRA SYSTEMS, s.r.o.LinkedIn

Jednou z překážek rozšíření automatizovaného patch managementu je nedostatečné povědomí o možnostech moderních MSP nástrojů. Nedávno např. Microsoft ohlásil, že ve druhé polovině roku vydá nástroj Windows Autopatch umožňující automatizované záplatování Windows a Office.

Přitom podobné nástroje jsou již dávno k dispozici, narozdíl od řešení Microsoftu nemají požadavky na konkrétní edici Windows a často přináší i další výhody.

Např. patch management v rámci N-able N-central a RMM dokáže záplatovat i ostatní OS a software třetích stran.

Aleš Hok

Obchodní ředitel společnosti ZEBRA SYSTEMS

Aleš Hok - Acronislogo AcronisLinkedIn

Dnes již prakticky nenajdeme organizaci, která by svá data nezálohovala alespoň jednou týdně, avšak zálohování je jen první poločas. Druhý poločas představuje proces jejich obnovy a jak se ve fotbalové terminologii říká, hraje se až do konce zápasu a platí stav až po závěrečném hvizdu.

Jinými slovy, kdo pravidelně a často netestuje své zálohy, může dostat gól v poslední minutě a skončí v poli poražených stejně jako ti, kdo nezálohují vůbec.

Ondřej Šabata

Sales Engineer pro řešení N-able společnosti ZEBRA SYSTEMS

Ondřej Šabata - GFI Softwarelogo GFI SoftwareLinkedIn

Díky kompletně novému jádru představuje verze 9.4 zřejmě nejvýraznější inovaci Kerio Control od přidání vysoké dostupnosti. Jádro systému je klíčový komponent, na kterém je závislá jak kompatibilita hardwaru, tak bezpečnostních modulů, a nová verze Kerio Control tak poskytuje zákazníkům výrazně lepší ochranu jejich sítí a bezpečnější provoz pro všechny uživatele, ať již pracují odkudkoliv.