logo

Čtyři ocenění ChannelWorld Awards 2010 pro ESET

Redakce projektu ChannelWorld a vydavatelství IDG Czech Republic vyhlásily výsledky prvního ročníku ankety ChannelWorld Awards 2010. Eset software vyhrál titul Specializovaný distributor roku a získal další tři ocenění.

Výkonní zástupci celkem 654 firem z České republiky a Slovenska rozhodli o nejlepších výrobních a distributorských firmách na našem trhu. Díky 42 % hlasů všech zúčastněných získala společnost Eset software spol. s r.o. titul Specializovaný distributor roku.

ChannelWorld Awards 2010 se udělovaly i v dalších kategoriích. Přesně polovina všech českých i slovenských firem hlasovala pro Eset software jako pro nejlepšího Výrobce softwaru roku. A navíc Eset software má podle hlasujících i nejlepší Partnerský program roku a nejlepší Partnerský portál roku.

Eset software tedy zvítězil prakticky ve všech kategoriích, do kterých byl přihlášen. "Získaná ocenění pro nás jako společnost představují zpětnou vazbu od všech prodejců, dodavatelů služeb i jiných výrobců. Věříme, že příští rok vítězství obhájíme," říká Juraj Ferenc, ředitel Eset software.

O projektu ChannelWorld

ChannelWorld je projekt mezinárodního vydavatelství IDG orientovaný na prodejce, dodavatele služeb a profesionály v prodejním kanálu ICT (informační a komunikační technologie) a CE (spotřební elektronika). Kromě České a Slovenské republiky vychází ve více než 15 zemích na 6 kontinentech světa. Základním kamenem projektu ChannelWorld je web ChannelWorld.cz. V roce 2011 vyjde celkem 4 x samostatný tištěný speciál webu ChannelWorld.

Další články k tématům - anketa - Awards - ChannelWorld - ICT - IDG - ocenění - Juraj Ferenc

Článek ze dne 24. února 2011 - čtvrtek

Další články od Eset software s.r.o.