logo

Nová verze ESET Mail Security pro Microsoft Exchange Server

ESET vydává Mail Security pro Microsoft Exchange Server ve verzi 4.3 pro firemní zákazníky. Aktualizace, která nabízí vylepšenou antispamovou technologii, je k dispozici pro všechny zákazníky ESET Mail Security pro Microsoft Exchange Server.

"ESET se kontinuálně soustředí na rozvoj všech svých produktů, proto přicházíme s ještě lepším antispamovým řešením a s nástroji pro lehčí ovládání," uvádí Pavol Luka, ředitel pro technologie společnosti ESET. "Bezpečnost elektronické pošty je počáteční obranou proti epidemiím malwaru, spamovým útokům či phishingu. ESET Mail Security pro Microsoft Exchange Server poskytuje rychlou a spolehlivou ochranu elektronické pošty s minimální zátěží pro firemní sítě," dodává.

ESET Mail Security pro Microsoft Exchange Server poskytuje proaktivní ochranu před novými hrozbami bez potřeby čekat hodiny či celý den na aktualizaci. Software zatěžuje systém minimálně a lehko se instaluje.

Mezi hlavní inovace produktu patří:

Další články k tématům - antispam - antivir - Exchange - Greylisting - hrozby - ochrana - phishing - Security - Server - Spam - zdarma - Pavol Luka

Článek ze dne 7. dubna 2011 - čtvrtek

Další články od Eset software s.r.o.