logo

Ředitel ESETu Miroslav Trnka se zařadil mezi 25 nejinovativnějších IT lídrů

Miroslav Trnka, generální ředitel Eset software v žebříčku nejinovativnějších IT manažerů, který sestavuje CRN - mezinárodní periodikum zaměřující se na oblast IT byznysu, obsadil čtvrtou pozici.

"Umístění v žebříčku CRN je velkým oceněním nejen pro mě. Je to pocta pro celou společnost ESET, která se do hodnocení dostala jako jediná slovenská firma. Zásluhu na úspěchu má celý tým – tým nejtalentovanějších lidí v branži," reagoval Miroslav Trnka.

ESET je dnes ve čtvrté stovce nejrychleji rostoucích technologických společností v regionu EMEA čili v Evropě, na Blízkém východě a v Africe. Podle letošního žebříčku Deloitte Technology Fast 500 EMEA zaznamenal ESET za minulých pět roků 530procentní růst a je tak 25. nejrychleji rostoucí technologickou společností ve střední Evropě. Slovenský týdeník TREND před časem ESET ocenil titulem "Firma roku", a to rekordně potřetí za sebou.

Seznam Top 100 lídrů podle magazínu CRN čítá osobnosti, "které díky technologické vizi, strategické bystrosti a odvážné obchodní strategii navždy změnili nejisté technologické odvětví". Nominaci do žebříčku obstarali prodejci a ředitelé předních společností z oboru, konečný seznam potom sestavila redakce CRN - Everything Channel.

Everything Channel je divizí UBM, mezinárodní společnosti pro mediální a marketingové služby.

Další články k tématům - CRN - EMEA - marketing - Miroslav Trnka

Článek ze dne 14. prosince 2010 - úterý

Další články od Eset software s.r.o.