logo

Capacity Awards: ocenění za nejlepší velkoobchodní nabídku pro GTS CE

Skupina GTS Central Europe (GTS) získala prestižní ocenění Capacity Awards - Nejlepší velkoobchodní nabídka ve střední a východní Evropě. Slavnostní předání cen se konalo 15.11. 2010 v Amsterdamu.

Skupina GTS obdržela toto prestižní ocenění časopisu Capacity Magazine již celkem čtyřikrát a nyní druhý rok v řadě. Potvrzuje se tak vedoucí postavení GTS v rozvoji velkoobchodní strategie na trzích střední a východní Evropy.

"Porota vybrala GTS Central Europe díky investicím v oblasti služeb napříč rozvojovými trhy východní Evropy. Od chvíle, kdy společnost v roce 2008 koupily private equity fondy Columbia Capital, M/C Venture Partners a Innova Capital, prožívá firma investiční horečku, jejímž cílem je obohatit svou nabídku - a to nejen v poskytování podnikových služeb v relativně dobře vyvinutých místech jako jsou Praha a Varšava, ale také v méně obvyklých lokalitách jako jsou Ukrajina, Lotyšsko, Slovinsko, Bulharsko, Chorvatsko a Srbsko," říká Angela Partington, editorka časopisu Capacity.

Během loňského roku pokračovala společnost v investicích do svých přístupových a dálkových sítí. V roce 2010 se GTS podařilo získat tři poskytovatele telekomunikačních služeb: Datek, Interware a Dial Telecom, kteří dále vylepšili metropolitní optické a bezdrátové sítě v Rumunsku, Maďarsku a na Slovensku. GTS navíc rozšířila svou regionální optickou síť překročením hranic do Srbska a Slovinska.

Došlo také k rozšíření datových center díky nedávnému otevření nových prostor v Praze a k rozvoji regionální ethernetové platformy napříč Českou republikou, Maďarskem, Polskem, Slovenskem a Rumunskem s propojovacími body v každé z těchto zemí, stejně jako ve Frankfurtu a ve Vídni.

"Těší nás, že jsme znovu obdrželi ocenění Nejlepší velkoobchodní nabídky ve střední a východní Evropě," říká Artur Ostrowski, senior viceprezident pro mezinárodní služby skupiny GTS. "Toto ocenění je pro celý tým GTS velice motivující, a zároveň je to pro nás i výzva, abychom pokračovali v dalším vývoji a podařilo se nám tak naplnit stále vzrůstající požadavky našich zákazníků. Věřím, že kombinace dosahu sítě, komplexního produktového portfolia a našeho závazku k dalšímu rozvoji sítě a služeb umožní GTS udržet si svou pozici preferovaného partnera v regionu střední a východní Evropy."

Ocenění je založeno na pěti kritériích - kvalita a výkon sítě, dosah sítě, rychlost zavádění inovací na trh, cenová strategie a celkové investice do sítě.

Další články k tématům - ocenění - rozvoj - velkoobchodní - Angela Partington - Artur Ostrowski

Článek ze dne 18. listopadu 2010 - čtvrtek

Další články od GTS Czech s.r.o.