logo

Petr Draxler: nový ředitel lidských zdrojů skupiny GTS Central Europe

Skupina GTS Central Europe jmenovala Petra Draxlera ředitelem lidských zdrojů. V této pozici bude zodpovědný za vedení agendy lidských zdrojů napříč skupinou GTS. Petr Draxler přichází do skupiny GTS z PricewaterhouseCoopers ČR.

Petr Draxler (40) přináší do GTS více než šestnáct let zkušeností ze svého předchozího působení ve vedoucích pozicích v oblasti lidských zdrojů nejen z lokálních, ale i regionálních nadnárodních společností jako například DHL, Motorola a IBM.

V průběhu své kariéry v oblasti lidských zdrojů se specializoval především na nábor zaměstnanců a talent management. Má rovněž zkušenosti s personalistikou v oblasti fúzí a akvizic. V době svého působení ve společnostech Motorola a IBM řídil lidské zdroje také v oblasti regionu, a to například v rámci Slovenska, Maďarska, Rumunska, Bulharska, Srbska, Chorvatska, Slovinska či Pobaltských zemí.

"Jsem velmi potěšen, že mohu Petra Draxlera přivítat v GTS," oznámil Adam Sawicki, generální ředitel skupiny GTS. "Jeho rozsáhlé zkušenosti s vedením lidských zdrojů v inovačních technologických společnostech nám pomohou vstoupit do nové fáze vývoje naší firmy. Těším se, že díky nim přispěje k probíhajícímu a úspěšnému rozvoji skupiny GTS," dodal Adam Sawicki.

"Jsem rád, že jsem dostal příležitost vést lidské zdroje v tak dynamickém prostředí, jakým je skupina GTS. Věřím, že další připravovaná standardizace lidských zdrojů GTS napříč regionem umožní našim zaměstnancům vyniknout a posílit postavení GTS jako preferovaného zaměstnavatele ve svém tržním segmentu," řekl Petr Draxler.

Petr Draxler vystudoval elektrotechnické inženýrství na ČVUT v Praze, je ženatý a má dvě dcery.

Další články k tématům - management - Petr Draxler - Adam Sawicki

Článek ze dne 27. října 2010 - středa

Další články od GTS Czech s.r.o.