logo

Služba GTS Media Line zajistila TV přenos soutěže Česko Slovensko má talent

Společnosti GTS Czech a GTS Slovakia společně zajišťovaly televizní přenos populární soutěže Česko Slovensko má talent. Přenos TV signálu pro Televizi Prima probíhal v rámci služby GTS Media Line, kterou skupina GTS vyvinula v první polovině tohoto roku přesně pro potřeby přenosu mediálního obsahu.

"Se službami skupiny GTS jsme velmi spokojeni. Pořad Česko Slovensko má talent sledovalo obrovské množství diváků a díky hlasování byl na bezproblémovém přímém přenosu naprosto závislý. Za celou dobu jsme se nesetkali s komplikacemi, což bylo nesmírně důležité. Oceňujeme i rychlost realizace, která proběhla ve skutečně rekordním čase", řekl Marek Singer, generální ředitel Televize Prima.

Úspěšnou realizací této zakázky navázala skupina GTS na stejně úspěšnou mezinárodní zakázku z května tohoto roku, kdy zajišťovala pro Slovenskou televízii přenos hokejového mistrovství světa ze stadionů v Bratislavě a Košicích.

GTS Media Line je specifická služba, vyvinutá přesně pro potřeby přenosu multimediálního obsahu a je určena k širokému využití. Typickou situací je například zajištění propojení produkční společnosti s televizními studii, vzájemné propojení televizních studií nebo šíření TV programů mezi distributory. Dále je možné realizovat například spojení televizních studií se sportovními stadiony, koncertními sály či jinými prostory pro jednorázové události.

GTS Central Europe nabízí tuto službu s jednotnými parametry napříč regionem střední Evropy včetně České republiky, Maďarska, Polska, Rumunska a Slovenska. V dalších zemích je služba GTS Media Line zajištěna ve spolupráci s vybranými smluvními operátory skupiny GTS.

Další články k tématům - soutěž - televize - TV - Marek Singer

Článek ze dne 30. listopadu 2011 - středa

Další články od GTS Czech s.r.o.