logo

Status HP Preferred Partner pro GTS Novera

GTS Novera splnila požadavky partnerského programu Hewlett Packard a získala status HP Preferred Partner. GTS Novera uzavírá v rámci komplexního zajišťování integrovaných řešení partnerství s lídry trhu ICT a věnuje se systematicky vzdělávání svých specialistů.

Zákazníci telekomunikační společnosti totiž stále častěji vyžadují i zajištění telefonních pobočkových systémů, bezpečnostních řešení, datových skladů a dalších služeb s přidanou hodnotou, protože je považují za přirozený doplněk klasických telekomunikačních služeb.

"Trendem je postupná integrace telekomunikačních a informačních technologií. Komplexní zajištění ICT infrastruktury totiž umožňuje našim zákazníkům předat odpovědnost za její provoz jednomu partnerovi. Takové řešení je pak pro zákazníka nejen levnější, ale zejména provozně efektivnější," řekl Pavel Brabenec, ředitel produktové divize GTS Novera. "Získaný status HP Preferred Partner je jednou z řady aktivit naší společnosti, které jsou reakcí na tento trend na ICT trhu. Jsme velice potěšeni, že se nám partnerství HP podařilo získat. Věřím, že naše spolupráce bude rozvíjet obchodní strategii obou společností a že se tak budeme moci intenzivněji podílet na rozvoji nových trendů v oblasti integrovaných řešení."

Další články k tématům - partnerství - Pavel Brabenec

Článek ze dne 1. září 2010 - středa

Další články od GTS Czech s.r.o.