logo

GTS Novera dále míří na firmy a přenechává free-mailové účty Centrum Holdings

V rámci nové strategie se GTS Novera a Centrum Holdings dohodly na změně provozovatele přibližně 40 tisíc e-mailových a webových účtů služby Raz Dva.

Telekomunikační operátor GTS Novera chce během roku 2009 zcela opustit segment domácností a malých živnostníků. Po převodu vybraných ADSL zákazníků k mobilnímu operátorovi T-Mobile Czech Republic se společnost GTS Novera dohodla se společností Centrum Holdings na změněprovozovatele e-mailových a webových účtů služby Raz Dva.

GTS Novera se v následujících letech plně zaměří na segment středních a velkých firem a na veřejný sektor. "Po akvizicích mnoha konkurenčních operátorů a následné konsolidaci máme nyní jasnou prioritu, a tou je dodávání služeb pro veřejný sektor a domácí i zahraniční firmy a korporace na českém i evropském trhu. V těchto segmentech dokážeme být naším zákazníkům maximálně užiteční, a zde také vidíme prostor k dalšímu růstu," vysvětluje důvody plánovaného zaměření firmy do dalších let Stuart Evers, generální ředitel společnosti GTS Novera.

Společnost Centrum Holdings v rámci uzavřené dohody převezme v průběhu listopadu od společnosti GTS Novera přibližně 40 tisíc e-mailových a webových účtů. Pro koncové uživatele těchto účtů se nic zásadního nemění. Jejich e-maily, kontakty i osobní nastavení zůstanou v původní podobě. I přístup do emailové schránky zůstává nezměněn, případně může koncový uživatel využít přímo portál centrum.cz.

"Dohoda je výhodná pro všechny strany. Naši zákazníci získají převodem k Centrum Holdings, pro kterou je poskytování e-mailových služeb jednou z důležitých oblastí podnikání a je tak v tom to směru spolehlivým partnerem s dlouholetými zkušenostmi, řadu nadstandardních služeb a benefitů. Naše společnost se tímto krokem bude moci ještě více zaměřit na ty segmenty, ve kterých dokážeme zákazníkům nabídnout služby s přidanou hodnotou a být jim plnohodnotnými partnery," komentoval převod free-mailových účtů ke společnosti Centrum Holdings ředitel divize komerční podpory společnosti GTS Novera Miloš Mastník.

"Jsme rádi, že novým zákazníkům budeme moci nabídnout další výhody spojené s používáním služby Centrum.cz Multimail. Těšit se mohou na 2 GB místa v jejich schránce, možnost odesílání a přijímání příloh až 15 MB, či na stále častěji využívaný mobilní přístup k elektronické poště. Navíc pokud budou využívat pro přístup ke své poště centrum.cz, ocení unikátní otevřenou koncepci portálu, která umožňuje individuální nastavení vzhledu i obsahu podle potřeb a přání každého návštěvníka," doplňuje Pavel Mucha, generální ředitel Centrum Holdings.

Článek ze dne 11. listopadu 2009 - středa

Další články od GTS Czech s.r.o.