logo

Operátor GTS Czech i letos pomáhal potřebným

Telekomunikační operátor a poskytovatel služeb datových center GTS Czech (GTS) i letos myslel na potřebné a finančně i hmotně přispěl rovnou na několik dobročinných projektů. Ty byly zaměřené na zdraví dětí, darování krve a dětský domov.

Nejdůležitější je lidské zdraví, proto největší část finančních příspěvků míří do nemocnic. Stejně jako loni, i letos poskytla GTS Czech finanční prostředky Nadaci Křižovatka, která pomáhá dětem ohroženým Syndromem náhlého úmrtí. Z příspěvku bylo pořízeno celkem 15 monitorů dechu pro novorozence, které byly v průběhu září a října předány Fakultní Thomayerově nemocnici a nemocnici Na Bulovce.

Každoroční spolupráce funguje i s nadačním fondem dětské onkologie Krtek. Finanční prostředky od společnosti GTS Czech používá nadace na zajištění letního ozdravného tábora pro pacienty Kliniky dětské onkologie Fakultní nemocnice v Brně.

Společnost inspiruje k dobročinnosti i své zaměstnance, od roku 2009 darují ve spolupráci s Ústřední vojenskou nemocnicí pravidelně každého půl roku krev. V posledním odběru darovalo několik desítek zaměstnanců celkem 12 litrů krve. GTS Czech by touto iniciativou ráda inspirovala i další firmy a zastavila tak pokles počtu pravidelných dárců krve.

Každý rok před Vánoci probíhá mezi zaměstnanci finanční sbírka pro dětský domov Racek. Vybranou částku navýší firma o stejnou sumu, a svěřenci dětského domova si pak za získané peníze mohou užívat zimních radovánek na horách. Letos byl tak dětskému domovu předán šek na 72240 Kč.

Další články k tématům - nadace - nemocnice - onkologie

Článek ze dne 28. prosince 2011 - středa

Další články od GTS Czech s.r.o.