logo

Nová funkce GTS Ethernet VPN

Skupina GTS Central Europe zdokonalila svou ethernetovou službu GTS Ethernet VPN, která nyní nabízí více možností, jako například nově definované Quality of Service (QoS) a on-line monitoring provozních parametrů provozu služeb.

"Ethernet se stává často volenou platformou pro datové služby, a to díky snadné škálovatelnosti a vysoké transparentnosti, což oceňují zejména zákazníci z nejrůznějších oborů - finance a pojišťovnictví, média a zdravotní péče. Námi nabízená možnost sledovat výkon sítě nejen že zvyšuje možnost kontroly a zajištění sítě zákazníka, ale posiluje také jejich důvěru v naše ethernetové služby", řekl Ignacio Irurita, CTO skupiny GTS. "Řešení GTS Ethernet VPN je nejvhodnější alternativou k IP VPN, protože přidává výhody jako je nižší zpoždění a vyšší hodnoty šířky pásma."

Mezi inovace služby GTS Ethernet VPN patří:

Tímto vývojem učinila GTS ethernetové produkty plnohodnotnou alternativou k tradičním VPN službám a naplnila tak rostoucí poptávku zákazníků po rychlých a vysoce transparentních službách.

Portfolio ethernetových služeb GTS zahrnuje GTS Ethernet Line pro vytváření řešení typu Point-to-Point a Point-to-Multipoint, GTS Ethernet VPN pro řešení Multipoint-to-Multipoint, GTS Media Line pro distribuci médií jako jsou například televizní pořady a GTS Ethernet NNI pro ethernetové propojení operátorů.

V létě tohoto roku se navíc skupina GTS stala prvním operátorem v regionu střední a východní Evropy, který získal pro své ethernetové služby certifikace MEF 9 a MEF 14. GTS navíc 13.10. 2011 získala prestižní ocenění MEF "Regionální poskytovatel služeb roku.

Další články k tématům - CPE - Ethernet - MEF - monitoring - QoS - VPN - Ignacio Irurita

Článek ze dne 7. listopadu 2011 - pondělí

Další články od GTS Czech s.r.o.