logo

Michael Rees, nový ředitel strategie a rozvoje GTS Central Europe

Michael Rees přináší do GTS více než třináctileté zkušenosti z telekomunikačního oboru. Zastával řadu výkonných vedoucích pozic například ve firmách Cavalier Telephone a OnFiber Communications a Covad Communications.

Michael Rees (42) také působil více než dva roky ve společnosti Hardiman Telecommunications, kde se zabýval obchodním vyjednáváním a poskytováním strategických konzultací firmám z oblasti private equity a telekomunikačním operátorům v celé střední a východní Evropě a na Středním východě.

"Velmi mě těší, že mohu Michaela Reese přivítat v našem týmu. Jeho bohaté zkušenosti z oblasti budování telekomunikačních společností ve Spojených státech a poradenství v celém regionu EMEA nám přinese další cenný pohled na strategické směřování skupiny GTS," komentoval jmenování Adam Sawicki, generální ředitel skupiny GTS.

"Těším se na spolupráci s vedením skupiny GTS a věřím, že budeme v celém regionu pokračovat v dalším budování silné pozice firmy na trhu a vytváření přínosů pro naši skupinu - zaměstnance, zákazníky i investory," řekl Michael Rees.

Michael Rees získal titul BA v oboru ekonomie a matematika na Bostonské univerzitě a titul MBA na Tepper School of Business na Carnegie Mellon University.

Další články k tématům - EMEA - ředitel - Michael Rees - Adam Sawicki

Článek ze dne 31. srpna 2010 - úterý

Další články od GTS Czech s.r.o.