logo

David Šita: nový generální ředitel GTS Czech

Skupina GTS Central Europe oznamuje jmenování Davida Šity novým generálním ředitelem společnosti GTS Czech s platností od 1.3. 2011. Do té doby je řízením společnosti pověřený Miloš Mastník, viceprezident a ředitel marketingu skupiny GTS.

David Šita na tuto pozici nastupuje po Stuartu Eversovi, který bude působit mimo skupinu GTS. "Jménem celého představenstva bych chtěl Stuartu Eversovi poděkovat za jeho práci pro GTS Czech a jeho několikaleté přispění k rozvoji skupiny GTS. Společně se svým týmem v České republice pomohl posílit pozici skupiny GTS na lokálním telekomunikačním trhu. Důvodem změny je posun firmy do nové fáze, která vyžaduje odlišný přístup," řekl Adam Sawicki, generální ředitel skupiny GTS.

David Šita bude zodpovědný za vedení firmy GTS v České republice, která představuje významnou část působení skupiny GTS v regionu střední a východní Evropy.

Řízením společnosti GTS Czech do jmenování Davida Šity je s okamžitou platností pověřen Miloš Mastník, viceprezident a ředitel marketingu skupiny GTS.

"Jsme velice potěšeni, že David Šita povede společnost GTS Czech v nové éře jejího růstu. David je přesnou kombinací zkušeného manažera a inteligentního šéfa a jsme tak nadšeni jeho nástupem do skupiny GTS," komentoval jmenování Adam Sawicki, generální ředitel skupiny GTS.

"Vždy jsem považoval GTS za silnou společnost s kvalitními zaměstnanci a s potenciálem budoucího růstu. Skupina GTS má výborný základ, na kterém se dá stavět, a těším se na svou budoucí spolupráci s jejím týmem. Jsem si jistý, že můžeme dále posílit pozici GTS na českém trhu," řekl David Šita.

David Šita (40) je zkušený manažer s vyrovnaným manažerským profilem a výraznou průpravou z komerčního sektoru, které jsou podpořené hlubokými znalostmi a zkušenostmi z českého veřejného sektoru a nejvyššího korporátního segmentu. Ve své téměř dvacetileté kariéře rozvíjel jak obchodní řízení, tak vedoucí zkušenosti, které završil ve své poslední pozici člena řídícího týmu společnosti Telefónica O2 s plnou zodpovědností za finanční hospodaření.

David Šita studoval České vysoké učení technické v Praze, absolvoval magisterské studium na Vysoké škole ekonomické a získal tituly MBA na pražské US Business school a College of Business na Rochester Institute of Technology.

Další články k tématům - marketing - ředitel - David Šita - Miloš Mastník - Adam Sawicki

Článek ze dne 3. prosince 2010 - pátek

Další články od GTS Czech s.r.o.