logo

Nové služby GTS Premium SMS a SMS Gate: SMS centrum a hromadné rozesílání SMS

Společnost GTS Czech spustila začátkem roku 2011 vlastní SMS centrum a související dvě nové služby určené pro zákazníky z řad firem, veřejné a státní správy a velkoobchodu.

GTS Premium SMS

Služba umožňuje realizaci spotřebitelských soutěží, hlasování a mobilních plateb v rámci prodeje drobného zboží, služeb nebo obsahu. Příkladem je například platba za parkování, jízdenku nebo úhrada přístupového kódu.

GTS SMS Gate

Je inteligentní SMS bránou pro hromadné odesílání informačních SMS, a to jak v rámci České republiky, tak i do zahraničí.

"Naše nová SMS platforma nám umožňuje dále rozšířit nabídku poskytovaných služeb a posílit naši pozici tradičního poskytovatele služeb s přidanou hodnotou pro zákazníky firemních hlasových i datových služeb a také pro jiné telekomunikační operátory," říká Stanislav Kovář, manažer projektu SMS ze společnosti GTS Czech.

Součástí obou služeb jsou i související uživatelské aplikace určené například pro odesílání SMS nebo pro řízení SMS účtu. Zákazník si ale může vybrat i přímou integraci SMS služeb do svého komplexního IT řešení a GTS pak zajistí přímé propojení na jeho vlastní aplikace a systémy. Služby jsou vhodné například pro zákazníky z řad marketingových agentur, státní správy nebo měst a obcí.

Nové SMS centrum je plně integrováno do infrastruktury společnosti GTS a splňuje tak nejnáročnější požadavky na spolehlivost poskytovaných služeb. Veškeré SMS zprávy jsou během přenosu maximálně zabezpečeny a je zajištěn nepřetržitý dohled na bezchybný provoz služby po celé její trase.

SMS centrum je nezávisle propojeno s českými i zahraničními operátory, což zajišťuje možnost optimalizace směrování SMS zpráv. Připojení zákazníků je nabízeno prostřednictvím protokolu HTTPS, UCP/EMI, XML nebo SMPP.

Další články k tématům - EMI - Gate - HTTPS - SMPP - SMS - UCP - XML - Stanislav Kovář

Článek ze dne 18. ledna 2011 - úterý

Další články od GTS Czech s.r.o.