logo

GTS Virtual Hosting s oceněním IT Produkt 2011

Řešení GTS Virtual Hosting na bázi cloud computingu od GTS Czech, se dostalo do nejužšího výběru nejlepších letošních novinek a získalo ocenění IT Produkt 2011, které udílí časopis ComputerWorld nejlepším službám, technickým řešením a produktům, které se v daném roce na českém trhu objeví.

Skupina služeb GTS Virtual Hosting je nabízena ve dvou variantách - VPS (virtuální server) a VHE (virtuální datacentrum). Služba s názvem GTS Virtual Hosting byla uvedena na trh v létě tohoto roku. Umožňuje firemním zákazníkům přesně a pružně vybírat, alokovat a přesouvat výpočetní zdroje podle toho, kdy a kde jsou právě potřeba.

Představuje tak radikální změnu v pohledu na zavádění a nákup výpočetních a úložných zdrojů. Služba je založena na modelu infrastruktura jako služba (IaaS) a umožňuje tak organizacím outsourcovat zařízení i údržbu potřebné pro chod firmy - včetně úložišť, hardware a serverových a síťových komponent.

Nabídka GTS Virtual Hosting přináší zákazníkům možnost koupit si výpočetní zdroje, které aktuálně potřebují, a jednoduše pak škálovat další požadavky. Vyvarují se tak využívání fixních a nepružných serverových jednotek. Služba GTS Virtual Hosting je k dispozici pro zákazníky napříč střední a východní Evropou.

Klíčové benefity řešení GTS Virtual Hosting:

Další články k tématům - cloud - computing - datacentrum - Hosting - IaaS - infrastruktura - monitoring - outsourcing - SLA - VHE - VPS

Článek ze dne 27. října 2011 - čtvrtek

Další články od GTS Czech s.r.o.