logo

Nejlepší velkoobchodní nabídka ve střední a východní Evropě, ocenění pro GTS Central Europe

GTS Central Europe, vedoucí telekomunikační operátor v regionu střední a východní Evropy, získal prestižní ocenění Nejlepší velkoobchodní nabídka ve střední a východní Evropě.

Udílení výročních cen magazínu Capacity proběhlo 23. listopadu 2009 v rámci prvního večera konference Capacity Europe, kterého se zúčastnilo více než 400 vedoucích osobností z oblasti telekomunikací. Předávaná ocenění, která definují nejlepší hráče na trhu, jsou založena na pěti kritériích - kvalita a výkon sítě, dosah sítě, rychlost zavádění inovací na trh, cenová strategie a celkové investice do sítě. GTS CE byla již oceněna v letech 2005 a 2007.

Skupina GTS Central Europe byla vybrána pro své úspěchy v rozvoji své velkoobchodní strategie na trzích střední a východní Evropy, které podpořila intenzivními investicemi do technologií a díky kterým došlo ke zvýšení kvality služeb. Ocenění za rok 2009 přichází po dokončení integračního procesu skupiny a potvrzuje zvolenou strategii jednotného operátora pro celý region. Ta zahrnuje služby pro firemní zákazníky v pěti zemích: České republice, Maďarsku, Polsku, Rumunsku a Slovensku, které zajišťují skupině GTS CE místo v čele telekomunikačního průmyslu v rámci tohoto regionu.

"GTS Central Europe pokračovala v roce 2009 i nadále v posilování své velkoobchodní nabídky," řekl Matthew Whalley, editor časopisu Capacity. "Úspěšně centralizovala svou činnost a v červenci tohoto roku také spustila své mezinárodní dohledové středisko provozu sítě. To udává cestu pro další rozvoj velkoobchodních aktivit skupiny a pokračujícího úspěchu v rámci trhu střední a východní Evropy."

Artur Ostrowski, ředitel pro mezinárodní velkoobchodní služby skupiny GTS CE, komentoval získanou cenu : "Jsme opravdu rádi a zároveň velmi hrdí, že jsme získali takové uznání. Toto ocenění odráží tvrdou práci, kterou vynaložil celý tým ve snaze vytvořit nejlepšího operátora v regionu. GTS CE byla oceněna již v roce 2005 a 2007, proto jsme opravdu poctěni, že se tak stalo i potřetí. Doufáme, že tato cena dokazuje důvěryhodnost našich služeb i naše odhodlání poskytovat je v té nejvyšší kvalitě. Taková cena bude jistě motivovat náš tým udržet si v našem regionu i nadále takové postavení."

Další články k tématům - Capacity - CE - Central - GTS - nejlepší - ocenění - Matthew Whalley - Artur Ostrowski

Článek ze dne 25. listopadu 2009 - středa

Další články od GTS Czech s.r.o.