logo

Alexander Winkler je nový generální ředitel Cisco Česká republika

Novým generálním ředitelem společnosti Cisco Česká republika byl v říjnu jmenován Alexander Winkler. V oboru informačních a komunikačních technologií se pohybuje již 32 let, přičemž zkušenosti získával jak v České republice, tak i na Slovensku.

Před nástupem do společnosti Cisco působil u slovenského telekomunikačního operátora Slovak Telekom, kde zastával pozici vrchního ředitele pro obchod a marketing v segmentu firemních zákazníků. Dříve působil na různých manažerských pozicích například ve společnostech Eurotel Praha (dnes Telefónica O2), GiTy nebo IBM.

Alexander Winkler (57) má inženýrský titul v oboru systémové inženýrství, který získal na Vysoké škole báňské - Technické univerzitě v Ostravě. Je ženatý a má dvě dospělé děti.

"Rád bych Alexandra přivítal do českého zastoupení Cisco. Jsem si jist, že nám jeho profesní zkušenosti a týmový styl práce pomohou naplnit naší vizi být nejlepší v České republice a nejlepší pro Českou republiku. Pod jeho vedením budeme v České republice nadále pokračovat ve zdokonalování obchodních modelů, technologií i programů rozvoje talentů," řekl Giovanni Di Filippo, ředitel Cisco pro region střední Evropy.

Další články k tématům - Cisco - Alexander Winkler - Giovanni Di Filippo

Článek ze dne 4. listopadu 2008 - úterý

Další články od CISCO SYSTEMS s.r.o.