logo

Cisco Expo 2012: zaměřeno na síťové technologie a služby

Dvoudenní konference CiscoExpo je určena pro všechny odborníky, které zajímají trendy, novinky, architektury a technické podrobnosti v oblasti síťových technologií a služeb, virtualizace, datových center. Již 13. ročník se koná ve dnech 25. - 26.4. 2012 v Clarion Congress Hotel Prague, Praha 9.

Cisco Expo 2012 - to nejsou jen přednášky. Chceme Vám naslouchat, odpovídat na Vaše otázky, diskutovat s Vámi o problémech, které řešíte, pomáhat Vám nacházet řešení. Chceme Vám pomoci navazovat nové kontakty a partnerství. I letos pro Vás připravujeme neformální společenský večer.

První den konference

První den obsahuje úvodní přednášku (keynote), 26 přednášek v 6 tématických okruzích, bohatý doprovodný program, večerní společenský program. Keynote představí hlavní trendy v IT i ve vývoji Cisco technologií.

V přednáškách se budeme podrobněji věnovat trendům, vizím a novinkám v jednotlivých technologických oblastech. Budeme se v nich snažit vyvážit vizionářský pohled s technickou důkladností. Odpoledne budeme odpovídat na vaše otázky, které nám budete zasílat v průběhu dne.

Na závěr prvního dne Vám nabídneme zajímavý a neformální společenský večer.

Druhý den konference

Druhý den zahájí technologická keynote s ukázkami a případovými studiemi. Následovat budou celodenní technické semináře (Techtoriály) v šesti tématických okruzích. V nich se budeme věnovat problematice jednotlivých technologií velmi podrobně. Výklad doplníme praktickými ukázkami na laboratorních zařízeních.

V obou dnech dáme široký prostor našim partnerům. Společně s nimi Vám technologie vysvětlíme, předvedeme na stáncích nebo během přednášek a dokreslíme případovými studiemi.

Termín a místo konání: 25. - 26.4. 2012 / Clarion Congress Hotel Prague, Freyova 33, 19000 Praha 9 - Vysočany.

Cisco Expo 2012 tak navazuje na úspěšný loňský 12. ročník konference Cisco Expo 2011.

Článek ze dne 20. března 2012 - úterý

Další články od CISCO SYSTEMS s.r.o.